Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
2 2
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در پی افزایش حجم زباله ها در سطح شهر /

  پیشنهاد عجیب یک شهروند بهبهانی : بهبهان میتواند زباله کشور آلمان را تامین کند !

  عصر بهبهان : یک شهروند بهبهانی پس از شنیدن خبر مربوط به اقدام کشور آلمان به واردات زباله از دیگر کشورها ، پیشنهاد کرد بهبهان را به عنوان منبع ترانزیت زباله برگزیند.


  به گزارش عصر بهبهان ، یک شهروند بهبهانی پس از شنیدن خبر مربوط به  اقدام کشور آلمان به واردات زباله از دیگر کشورها ، پیشنهاد کرد بهبهان را به عنوان منبع ترانزیت زباله برگزیند.


  این پیشنهاد در حالی مطرح میشود که بسیاری از شهروندان بهبهانی از وضعیت دفع و امحای زباله ها در این شهر ابراز نارضایتی دارند و علیرغم تمهیدات مقطعی از سوی مدیریت شهری اما همچنان این معضل اساسی نگرانی ها را در بر داشته است.


  شایان ذکر است نیروگاه‌های تولید برق از زباله در آلمان با کمبود زباله مواجه شده اند و به گزارش دویچه وله این کشور مجبور به واردات زباله از کشورهای دیگر شده است چرا که شهروندان آلمان به بازیافت اهمیت می‌دهند و به همین خاطر زباله چندانی باقی نمی‌ماند.


  این خبر که همچنان سوژه برخی خبرگزاری های داخلی است اما یک تلنگر بسیار جدی به کشور مصرف گرای ایران است که حتی فرآیند پس از دفع از زباله را چاره اندیشی نکرده است و امروز مناطق مختلف شهرها و روستاهای ایران در معرض جدی خطرات ناشی از دپوی زباله ها میباشند.


  با این حال پیشنهاد این شهروند بهبهانی شاید از منظری اندکی از موضوعیت دور باشد اما هشداری است به دستگاههای اجرایی و بالاخص مردم شهرستان که نه تنها در ساماندهی زباله ها و ضایعات سهل انگاری میکنند بلکه اهتمامی برای خلاص شدن از این معضل بزرگ نورزیده اند و همچنان در انتظار مدیریت شهرداری هستند تا پا پیش بگذارد. 

  تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷:۵۹ | شنبه, ۹ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.