Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
  • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
  • لیست نهایی تایید و ردصلاحیت شدگان انتخابات دهم استان کهگیلویه وبویراحمد

    عصر بهبهان : از مجموع 108 نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد 78 نامزد تایید ، 26 نامزد رد و چهار نامزد دیکر انصراف داده بودند.


    براساس آخرین اخبار دریافتی از منابع مطلع ، اسامی نامزدهای تایید و ردصلاحیت از سوی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است.


    از مجموع 108 نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد 78 نامزد تایید ، 26 نامزد رد و چهار نامزد دیکر انصراف داده بودند.

    حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ***********************


           تایید صلاحیت:                                                                      ردصلاحیت: 

    ا- فرشید ارجمند                                                                     1-  آیت الله اخلاقی 

    2- خدارحم آخشیک                                                          2- جمال الدین ارجمند 

    3- مظلم افروز                                                                 3- سیده زهرا حسینی 

    4- سید شکرالله امامی                                                       4- سیدصدرالله رجایی نسب 

    5- عبدالمجید انصاری                                                       5- غلامحسین رهبرنیا 

    6- محمد بهرامی                                                              6- ابوالفضل قاسمیان 

    7- کرم جانی پور                                                            7- فتح الله مردانی 

    8- فیض الله جوزاریان                                                      8- سیدباقر موسوی جهان آباد 

    9- علی حیدری اصل                                                      9- صادق نصیب 

    10 - عبدالخالق خرسندیان                                              10- هادی هوشمندپور 

    11- فاطمه رستمیان تلزالی 

    12- محمد روشن رو 

    13- مهدی روشنفکر 

    14- غلام محمد زارعی 

    15- رحیم سبحان زاده 

    16- محمد کرمی 

    17- عنایت محمدپور 

    18- محسن محمودی نیکو 

    19- سیدعلی مصطفوی 

    20- محمدرضا نیکبخت 

    21-سیده زینب هاشمی 

    22- ستار هدایتخواه 

    23- رهام یزدان پناه 

             

    حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ *******************                 


    تایید صلاحیت:                                                                  ردصلاحیت: 

    1- علی آرام                                                                   1- محسن آرمین 

    2- صالح آذرخش                                                          2- موسی اخلاقی 

    3- مصطفی ارژنگ                                                       3- مجید باقریان 

    4- خیرالله انصاری                                                      4- علی سینا برقک 

    5- مسعود اژدری                                                       5- البرز بنام 

    6- مصطفی بهره بر                                                  6- جهانگیر حبیبی 

    7- امین جمالی نسب                                                7- قلندر حسن پور 

    8- منوچهر جوانمردی                                                8- بیت الله حسین فرد 

    9- محمد جهانبخش                                                   9- لطیف رستاد 

    10- نعمت الله خادمی                                             10- منوچهر سیف السادات 

    11- اسلام خسروی                                                   11- نعمت الله ضدوقی 

    12- سید مسعود دانشی                                          12- فرشید عزیزی 

    13- علی دردانه                                                         13- ادریس کشاورز 

    14- علی دلاور                                                           14- سیدقادر لاهوتی 

    15- عبدالله رئیسی                                                     15- سیدسعید محقق 

    16- سیدلطف الله سپهر                                                16- غلامعلی مردانی 

    17- علیرضا سجادی                                                        17- محمود منطقیان 

    18- علی محمد شفاعت نیا                                            18- خلیل نظری 

     19- جمشید عزیزی                                                   19- حجت الله هاشمی 

    20- علی علیزاده آرند                                                 20- سعید  پالار

    21- کریم قاسمی 

    22- علی باقریان 

    23- ........ کشاورز 

    24- یاسر مستوفی زاده 

    25- سید مجتبی مشیری فرد 

    26- فرزاد نجات نیا 

    27- عدل هاشمی 

    28- سیدمهدی وفایی مقدم 

    29- سیاوش نریمان 

    30 منوچهر چک نژادیان 

    31- رضا ضرغامی 

    حوزه انتخابیه گچساران و باشت **********************


    تایید صلاحیت :                                                               ردصلاحیت: 

    1- مصیب افتخاری                                                1- کورش افشین پور 

    2- غلامرضا تاج گردون                                            2- بهبود گرجی   

    3- کرم خلیلی 

    4- سیدسلمان ستایی

    5- محمدباقر شریفی 

    6- اسماعیل صادقی 

    7- بهادر مرودشتی 

    8- دسیدیوسف پنجه بند 

    9- حمید پورحسن 

    10- علی پولادی وندا 
                                   

    بدهمین انتخابات ملس شورای اسلامی در روز هفتم اسفندماه جاری و در 770 شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.

    490 هزار نفر واجد شرایط اخذ در کهگیلویه و بویراحمد براساس آمار اداره کل ثبت حوال باید سه نامزد انتخاباتی را به خانه ملت در بهارستان بفرستند.

    تاریخ انتشار: ۰۱:۱۵:۲۰ | یکشنبه, ۱۸ / بهمن / ۱۳۹۴
    اشتراک گذاری

    دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

    Leave a reply

    نام:: _REQ_FIELD
    _CF_EMAIL: غیر فعال
    وبسایت::
    دیدگاه: _REQ_FIELD