Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • انتقاد فرمانده سپاه بهبهان از برخی اظهارات مسئولین و مدیران شهرستان / به جای تطهیر شکست خوردگان سیاسی از شهداء حرف بزنیم

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : سرهنگ عبداله خیرانپور گفت: امنیتی که امروز در جامعه ما حکمفرماست و صلابتی که امروز ایران در دنیا به اثبات رسانده است مرهون جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای ماست .


  به گزارش عصر بهبهان ، سرهنگ عبداله خیرانپور گفت: امنیتی که امروز در جامعه ما حکمفرماست و صلابتی که امروز ایران در دنیا به اثبات رسیده است مرهون جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای ماست ، چرا نباید در سخنرانی ها و در پشت تریبون های خود از این شهداء بگوییم و مدام از کسانی حرف بزنیم که از خط انقلاب دور شده اند.

  فرمانده سپاه بهبهان با انتقاد از برخی اظهارات مسئولین شهرستان در سخنرانی ها و نشست های مختلف اظهار داشت : شخم زدن عملکرد برخی از سیاسیون گذشته شهرستان ، آن هم در شرایطی که جامعه نیازمند آرامش است  چه معنایی دارد ؟ هدف از تجلیل و خاطره گویی از شکست خوردگان سیاسی در تریبون یک مدرسه نشانه چیست ؟

  وی با اشاره به نقاط قوت و ضعف دولت های گذشته ابراز داشت : امروز اگر ناتوان از انجام امورات و کارهای اجرایی هستیم نباید تقصیرات را گردن دولت های گذشته بیندازیم و با پیش کشیدن اشتباهات گذشته قصورات کنونی را توجیه نماییم و به فرمایش مقام معظم رهبری نباید خدمات دولت های گذشته را نادیده بگیریم.

  فرمانده سپاه پاسداران بهبهان با تاکید بر لزوم تبیین و ترسیم راه و اندیشه شهدای گرانقدر اسلام در محافل و مجالس خود عنوان کرد : باید حواسمان جمع باشد وقتی از کسانی حرف میزنیم که ازخطوط قرمز نظام عبور کرده اند ، کدام ارزش ها را زیر پا گذاشته ایم ، آیا باید یک تریبونی که مخاطبان آن دانش آموزان و نخبگان شهرستان هستند از افرادی سخن بگوییم که در مقطعی امنیت و آرامش جامعه را برهم زده اند و از آرمان های شهدای گلگون کفن شهرستان حرفی نزنیم و خاطره ای نگوییم.

  گفتنی است در هفته های اخیر برخی مسئولین ومدیران شهرستان در سخنرانی های خود با مطرح کردن مباحث و مسائل سیاسی گذشته سعی در تطهیر برخی افراد شکست خورده داشته اند و با ایراد و انتقاد از دولت گذشته سعی در توجیه مشکلات جاری در جامعه داشته اند. 

  تاریخ انتشار: ۱۶:۵۸:۲۲ | پنجشنبه, ۳۰ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.