Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  برخورد نامناسب استاندار خوزستان با یک خبرنگار/عصبانیت مقتدایی از ریزگردها یا بی تدبیری ها

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :در حالی که این روزها حال و هوای خوزستان با حضور طوفان های گردوخاک گرفته تر از همیشه است به نظر می رسد دشواری مدیریت این بحران ،استاندار به اصطلاح با تجربه خوزستان را از کوره به در برده است.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز،در حالی که این روزها حال و هوای خوزستان با حضور طوفان های گردوخاک گرفته تر از همیشه است به نظر می رسد دشواری مدیریت این بحران ،استاندار به اصطلاح با تجربه خوزستان را از کوره به در کرده است.
  روز گذشته در نشست خبری اصحاب رسانه با مقتدایی که برای اطلاع رسانی به افکار عمومی در خصوص اقدامات دستگاه های اجرایی برای مقابله با این معضل برگزار شده بود هنگامی که نوبت به اظهارنظر خبرنگار رهیاب رسید با پریدن های مکرر استاندار به میان حرف های این خبرنگار جلسه به حاشیه کشیده شد،پس از این اتفاق برخی از خبرنگاران حاضر در جلسه در تماس با این پایگاه خبری از عصبانیت مقتدایی اظهار تعجب کردند که البته با سعه صدر خبرنگار رهیاب این ماجرا به اتمام رسید.

  اما عصر امروز در جلسه شورای اداری استان ماجرا ابعاد دیگری پیدا می کند که نه تنها شانیت یک استاندار بلکه یک مدیر جزء را نیز زیر سوال می برد.

  در حالی که خبرنگار این پایگاه خبری پیش از آغاز جلسه طبق روال معمول رسانه ها در حال مصاحبه با یکی از مدیران کل استان می باشد با برخورد نامناسب مقتدایی استاندار خوزستان که در حال عبور از محل مصاحبه بوده مواجه می شود.

  در پی این برخورد، خبرنگار رهیاب با حضور در کنار استاندار از وی درخواست می کند که چنانچه کاری خلاف قانون و عرف خبرنگاری انجام داده است به او گوشزد کند که متاسفانه استاندار خوزستان با لحن و الفاظی بسیار نامناسب که موجب تعجب حاضرین در جلسه شورای اداری می شود پاسخ وی را می دهد که البته برخورد نجیبانه خبرنگار رهیاب مانع از ایجاد حاشیه بیشتر برای مقتدایی می شود.

  به نظر می رسد این روزها مقتدایی بهم ریخته تر از همیشه است، مشکل ریزگردها از یکسو و توقعات مردمی از سوی دیگر موجب شده مقتدایی ورژن 2 ضعیف تر از مقتدایی ورژن اول نشان دهد.

  گفتنی است هانی خوش بیان خبرنگار پایگاه خبری رهیاب طی چند روز اخیر سه بار بر اثر استنشاق ذرات گردوغبار در حین تهیه خبر و اطلاع رسانی  دچار مشکلات تنفسی و انتقال به بیمارستان شده است.

   

  پی نوشت:

  شانس آوردیم این ها ادعای دکتر بودنشان می شود وگرنه...

  تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷:۰۹ | دوشنبه, ۲۷ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.