Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 3.9/5 ستار ها) تمامی آرا: 19
 • گزارش تصویری :

  بازدید خانواده های پرسنل نیروی انتظامی بهبهان از سد مخزنی مارون+ تصاویر

  عصر بهبهان : خانواده های پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بهبهان طی یک اردوی علمی، فرهنگی از سد مخزنی مارون بازدید کردند.


  به گزارش عصر بهبهان ، رئیس اداره روابط عمومی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون گفت: این بازدید علمی، فرهنگی و تفریحی با هدف توسعه مشارکت خانواده پرسنل نیروی انتظامی در اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف آب و ارتقای سطح آگاهی از دستاوردهای صنعت آب و برق، به همت واحدهای حراست، روابط عمومی و بهره برداری سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون صورت گرفت.


  "علیرضا نیکزاد" فعالیت خانواده ها را در مدیریت مصرف بهینه آب گسترده خواند و افزود: مدیریت مصرف آب به خصوص زمانی که منابع آب در محدودیت قرار می گیرد از اهمیت خاصی برخوردار است، بنابراین خانواده ها بویژه خانم های خانه دار عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب و همچنین از مشارکت کنندگان اصلی در امر مدیریت مصرف آب به شمار می آیند.


  وی افزود: این گروه به دلیل موقعیتی که در خانواده دارند می توانند آموزش دهندگان مجربی در زمینه های مختلف مصرف آب باشند و از طرفی به دلیل اینکه زنان بیشتر از دیگر اعضای خانواده در منزل با آب سرو کار دارند، مجری تغییر فرهنگ آب محسوب می شوند.


  خانواده های پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بهبهان طی یک برنامه زمان بندی شده، در بازدید یک روزه از سد مخزنی مارون بهبهان دیدن کردند.


  در این بازدید کارشناسان شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون توضیحات کاملی در خصوص مشخصات فنی سد و نیروگاه برق آبی مارون، اهمیت آب، بحران آب و خشکسالی، عدم بارندگی نسبت به دو ماه قبل در حوضه مارون و اهمیت صرفه جویی در منابع انرژی آب و برق ارائه کردند.
  تاریخ انتشار: ۰۸:۲۴:۰۳ | پنجشنبه, ۲۷ / اسفند / ۱۳۹۴ سد مخزنی مارون بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.