Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 4
 • گزارش /

  وقتی شهردار بهبهان کام کارگران را در عید نوروز شیرین میکند / قطار توسعه شهرداری به ریل برمیگردد !

  عصر بهبهان : پیدایش شهردار بهبهان تا پیش از این خبرهای رضایتبخشی را در اواخر سال گذشته به شهروندان نوید داده بود که قطع یقین این اقدام از نشانه های اجرایی نمودن برنامه های پیش رو به شمار میرود.


  به گزارش عصر بهبهان ، میادین شهر بهبهان باری دیگر به بنر های مسرت بخشی تزئین شد با این تفاوت که در گذشته وجود این پلاکاردهای حاوی متن پرداخت کلیه معوقات کارگران شهرداری آغشته به ظاهرسازی بود اما در حال حاضر وجود این بنرها خبر از رضایت پرسنل خدوم مجموعه شهرداری میدهد.


  این اقدام شایسته شهردار و شورای شهر در آستانه سال جدید با وجود موانع و مشکلات تامین اعتبار سایر پروژه ها قابل تحسین است و مردم بیش از آنچه که ناراضی از وضعیت آسفالت جاده ها باشند از این حرکت پسندیده رضایت دارند چرا که اگر پرسنل خدوم شهرداری از امنیت شغلی مناسبی برخوردار نباشند نظم و انضباط شهر نیز دستخوش اتفاقات ناگوار خواهد شد.


  با این حال باید این اتفاق خوب را فتح بابی برای رفع مشکلات کنونی شهر و تلاش برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده شهرداری دانست .


  پیدایش شهردار بهبهان تا پیش از این خبرهای رضایتبخشی را در اواخر سال گذشته به شهروندان نوید داده بود که قطع یقین این اقدام از نشانه های اجرایی نمودن برنامه های پیش رو به شمار میرود.    

  تاریخ انتشار: ۲۲:۰۵:۴۱ | چهارشنبه, ۴ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.