Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  ایران در پسا برجام بیش از پیش تحریم میشود / در جایی که دولت قدرت حضور ندارد سپاه حاضر میشود /9 دی در تاریخ ایران ماندگار شد

  عصر بهبهان : امام جمعه بهبهان تاکید کرد : برخی داخلی ها همچنان در حال پیاده کردن نقشه های دشمن در کشور هستند که از جمله آنها فشار به شورای محترم نگهبان در آستانه انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی است تا از این طریق به منافع سیاسی خود برسند.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام ابوعلی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر بهبهان با تاکید بر وحدت بین مسلمین و پرهیز از رفتارهای تفرقه انگیز در جامعه اظهار کرد : امروز دشمن با فرقه سازی و ایجاد گروهک های تروریستی برای ضربه زدن به اسلام از هیچ تلاشی فروگذار نمیکند لذا باید بسیار هوشیار باشیم و دشمن اسلام و مسلمین را به خوبی بشناسیم.

  وی با اشاره به فرا رسیدن گرامیداشت نهم دی ماه عنوان کرد : حماسه بزرگ 9 دی در تاریخ ایران در حالی توسط این ملت خلق شد که عده ای پس از انتخابات سال 88 فریب ظاهر سازی های دشمن و خودی ها را خوردند اما به سبب بصیرتی که خداوند به این ملت ارزانی داشت در نهم دی ماه همان سال حماسه ای بزرگ رقم خورد که در تاریخ ایران ماندگار شد.


  امام جمعه بهبهان تصریح کرد : برخی داخلی ها همچنان در حال پیاده کردن نقشه های دشمن در کشور هستند که از جمله آنها فشار به شورای محترم نگهبان در آستانه انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی است تا از این طریق به منافع سیاسی خود برسند.

  حجت الاسلام ابوعلی با انتقاد از اقدامات خصمانه دولت آمریکا بر علیه ایران تصریح کرد : پس از توافقنامه هسته ای بیش از پیش شاهد اقدامات خصمانه آمریکا هستیم که در تازه ترین این اقدامات تصویب قانون محدودیت ورود تاجران و گروههای اقتصادی به ایران با احتساب 4 سال گذشته را میتوان نام برد .

  وی تحریم شرکت های وابسته به سپاه پاسداران را در راستای این اقدامات خصمانه خواند و ابراز کرد : از آنجایی که سپاه پاسداران علاوه بر فعالیت های نظامی در زمینه سازندگی و اقتصادی نیز به خدمتگزاری مشغول است و مصداق آن حضور در مناطقی است که دولت قدرت فعالیت ندارد ، لذا دشمن به دنبال آسیب رساندن به این نیروی ارزشی و حافط واقعی انقلاب است. 


  امام جمعه بهبهان در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به فرا رسیدن انتخابات آینده مجلس خبرگان و شورای اسلامی ،مردم اصلی ترین مرجع تایید صلاحیت نمانیدگان هستند چرا که پس از رسیدگی و بررسی صلاحیت افراد در هیات های نظارتی و شورای نگهبان ، این مردم هستند که باید یک فرد مومن و خدمتگزار واقعی را انتخاب کنند.     

  تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵:۲۰ | جمعه, ۴ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.