Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  کاندیداهای بهبهان این روزها مشغول چه کاری هستند ؟/ تصاویر

  عصر بهبهان : در حالی که این روزها کاندیداهای انتخابات لحظات حساسیرا سپری میکنند و روند بررسی صلاحیت در حال ارجاع به مراجع نهایی تعیین صلاحیت نزدیک میشود برخی کاندیداها فارغ از این مسائل مشغول به فعالیت های تبلیغاتی خود هستند.


  به گزارش عصر بهبهان ، در حوزه انتخابیه بهبهان ، برخی کاندیداها با حضوری پر رنگ در فضای مجازی در حال فعالیت های خاص خود هستند و برخی دیگر نیز همچنان با صدور پیامک به هواداران در حال دیدارهای خانه به خانه هستند.  از جمله تحرکات تبلیغات انتخاباتی میتوان به عکس های " کورش مودت " در صفحه شخصی اینستاگرام خود اشاره کرد که با گذاشتن تصاویر سالهای دور در حال گرفتن لایک از مخاطبان این شبکه اجتماعی است.

  نشست " علی مژدهی پور " با مردم برخی روستاهای اطراف نیز از جمله این تحرکات انتخاباتی است که تصاویر ان توسط هوادارانش در فضای مجازی منتشر شده است.
  دیدار آیت الله مجتهدزاده نوه آیت الله بهبهانی  با " محمود رضا ضرغامی "  از دیگر فعالیت های کاندیدای حوزه انتخابیه بهبهان است که در وبسایت شخصی خود تصویر مذکور را منتشر کرده است .
  محمد باقر شریعتی که نماینده فعلی بهبهان و یکی از کاندیداهای این حوزه انتخابیه محسوب میشود با راه اندازی کانال تلگرام هواداران تصاویری از پخش گل نرگس در صحنی علنی مجلس و اسنادی از پیگیری های دوره چهارساله خود منتشر کرده است.


  از دیگر فعالیت های انتخاباتی میتوان به نشست های مختلف " سید سعید میری" اشاره کرد که با حضور در برخی از نقاط حاشیه شهر با چهره های شناخته شده در حال رایزنی میباشد و البته کانال تلگرامی هواداران وی نیز راه اندازی شده است.


  تصویری نیز از " بهمن شجاعی " در واتس آپ منتشر شده است که نشست وی با جهانگیری معاون اول رئیس جکهور را نشان می دهد.
  در جالب ترین تحرکات درج تصویر " علی تقی زاده " در صفحه اینستاگرام " ارسلان محمدی " به چشم میخورد که در نوع خود قابل تامل است.  اوج این تحرکات را باید در مصلی نمازجمعه مشاهده کرد که با حضور انبوه چهره هایی که شاید برای نخستین بار پا به این مصلی گذاشته اند  بر حرارت تنور داغ انتخابات افزوده اند.


  بدین ترتیب اکثر قریب به اتفاق کاندیدای حوزه انتخابیه بهبهان به صورت شبانه روزی در شبکه های موبایلی و اجتماعی در حال ارتباط و پاسخگویی به هوادارن خود هستند.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷:۳۶ | سه شنبه, ۲۲ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.