Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • حجت الاسلام طائب در گفتگو با عصر بهبهان :

  تظاهرات " ما اجازه نمی دهیم" شاخ زورگویی آمریکا را شکست / دولتمردان باید از این تجمعات حمایت کنند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام مهدی طائب اظهار داشت : در همیشه تاریخ ، حضور ملت در صحنه باعث عقب نشینی دشمن از زورگویی های خود شده است ، منتهی ما باید هوشیار باشیم و بهانه دست دشمن ندهیم.


  حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان در خصوص اهداف تجمعات خودجوش مرمی ((ما اجازه نمی دهیم )) اظهار داشت : همانطور که قبلا هم گفته شد این حرکت تجمع کنندگان در سراسر کشور نه تنها بر علیه رفتار دولتمردان نیست بلکه اعلام پشتیبانی از تیم مذاکره کننده در جهت ایستادن بر منافع ملت است.

  وی افزود : از آنجاییکه خود دولتمردان ما گفته اند که آمریکاییها در حال دبه در آوردن هستند لذا این تظاهرات  و حرکت تجمع کنندگان در واقع شاخ دبه درآوردن و زورگویی  امریکا را شکسته است. 

  این تحلیلگر مطرح در پاسخ به سوالی مبنی بر سیاست تیم مذاکره کننده در قبال بیانات اخیر مقام معظم رهبری و خواسته های کنونی مردم ابراز داشت : دولت باید از این تجمعات مردمی حمایت کند ، قدر بداند ، چرا که این حرکت بسیار موضع مناسب و خوبی است.

  رئیس قرارگاه عمار در پایان تصریح کرد : در همیشه تاریخ ، حضور ملت در صحنه باعث عقب نشینی دشمن از زورگویی های خود شده است ، منتهی ما باید هوشیار باشیم و بهانه دست دشمن ندهیم.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۱۸:۱۵ | پنجشنبه, ۱۴ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.