Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اسلام هراسی و عجز توهین کنندگان

  بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان در پی اقدام شنیع نشریه

  عصر بهبهان : این حرکت ضد انسانی که معارض با اصول و قواعد پذیرفته شده اخلاقی در تمامی ادیان بشری است و ریشه در طینت پلید صهیونیسم بین المللی دارد، نشانگر اسلام هراسی و عجز توهین کنندگان در مقابله منطقی با اسلام است


  به گزارش عصر بهبهان متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  آنها می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ، ولی خدا جز این نمی خواهد که نور خود را کامل کند هرچند کافران کراهت داشته باشند. سوره توبه آیه ۳۲

   

  این وعده الهی است که تبلیغات پر سر و صدای کفار و مشرکین نمی تواند، حقیقت را برای همیشه بپوشاند، بلکه این نور الهی است که همه جا را فرا خواهد گرفت. اقدام بی شرمانه نشریه فرانسوی "شارلی ابدو” در هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)، جلوه ای دیگر از دشمنی عمیق و کینه توزی دشمنان اسلام و بنگاه های رسانه ای غرب را به تصویر کشید.

   

  این حرکت ضد انسانی که معارض با اصول و قواعد پذیرفته شده اخلاقی در تمامی ادیان بشری است و ریشه در طینت پلید صهیونیسم بین المللی دارد، نشانگر اسلام هراسی و عجز توهین کنندگان در مقابله منطقی با اسلام است که نه تنها نتوانسته است موجب تحقیر مسلمانان جهان گردد، بلکه بیش از پیش ابعاد فراگیر و جهان شمولی پیام های بی زنگار آئین پاک محمدی را نمایان می سازد.

   

  اهانت به اسوه تمامی حسن‌ها و برگزیده تمامی آدمیان که خداوند متعال او را صاحب خلق عظیم دانسته و به مصداق «لولاک لما خلقت الافلاک» او را بهانه خلقت نامیده است، اهانت به قرآن است که می‌فرماید: ” لقدکان لکم فی‌رسول الله اسوه حسنه لمن کان یرجوا الله و الیوم الاخر و ذکر الله کثیرا” و اهانت است به شعور یک و نیم میلیارد مسلمان و میلیاردها انسان آزاده‌ی دیگری که در طول تاریخ این انسان والا و بهانه خلقت را به نیکی‌هایش و مهربانی و محبتش ستوده‌اند.

   

  بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) بهبهان این عمل زشت را محکوم می نماید و اعلام می دارد: هم گروه ضد اسلامی داعش که بویی از مسلمانی نبرده اند و هم کسانی که به بهانه حمله این گروه که دست نشانده غرب هستند، دست به چنین اقدامات زشتی می زنند، سر درآخور صهیونیست جنایتکار بین الملل دارند.

   

  امید است انشاءالله مسلمانان جهان با ابراز انزجار عمومی از این عمل وقیحانه و جهالت مدرن اتّحاد و یکپارچگی خود را در تعهد به اسلام و پیامبر عظیم الشأن آن به منصه ظهور بگذارند. بسیج کارکنان دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان در هم صدایی با تمام مسلمین جهان به خصوص ملت مسلمان ایران، این اقدام شنیع نشریه مسموم فرانسوی شارلی ابدو و همچنین حمایت دولت فرانسه و سکوت مدعیان حقوق بشر که مهر سکوت بر دهان زده اند را محکوم کرده و به تمامی جهان استعمار و عاملین اصلی این جنایت هشدار می دهیم که ما در دفاع از آرمان های دین مبین اسلام و پیامبر صلح و دوستی”حضرت محمد(ص)”، ذره ای عقب نشینی نکرده و دست در دست تمامی مسلمین جهان و به فرماندهی حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله عالی)، با وحدت روز افزون، تا نابودی کامل نقشه های شوم دشمنان اسلام از پای نخواهیم نشست.

   

  در پایان نیز از تمامی مسلمانان فرهیخته، دولتمردان مسلمان و بویژه مسئولان قضایی و دیپلماسی کشورمان می‌خواهیم که با تبیین مواضع بر حق مسلمانان در تفاوت میان ادعای دروغین دفاع از آزادی بیان و آزادی اهانت به پیامبر عظیم الشان الهی با طرح دعاوی حقوقی و دفاع از ساحت نورانی تمام پیامبران الهی و مقدسات تمامی ملل دنیا، مجامع حقوقی جهان را وادار به وضع و تصویب قوانین باز دارنده از چنین رفتارهایی که باعث ایجاد بحران‌های جهانی می‌شود، بنمایند.

   

  بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان


  تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲:۴۲ | پنجشنبه, ۲ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.