Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه بهبهان :

  مسئولین نشریه " بامداد خوزستان" از مردم عذرخواهی کنند

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : امام جمعه بهبهان گفت : شهرستان بهبهان جایگاه و خاستگاه مردمان فداکار و شریفی است که برای این مملکت فداکاری و جانفشانی کردند و باید با نگارنده مطلب موهن ( بهبهان یا کوفه ) در نشریه بامداد خوزستان برخورد قانونی شود .


  به گزارش پایگاه خبری عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی امام جمعه بهبهان در نماز آدینه هفته گذشته در پی اهانت نشریه بامداد خوزستان به مردم بهبهان اظهار داشت : شهرستان بهبهان جایگاه و خاستگاه مردمان فداکار و شریفی است که برای این مملکت فداکاری و جانفشانی کردند و باید با نگارنده مطلب موهن ( بهبهان یا کوفه ) در نشریه بامداد خوزستان برخورد قانونی شود .  حجت الاسلام ابوعلی روز گذشته پس از اتمام خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه ، در حالی که نماز جمعه را اقامه کردند با حضور مجدد در پشت تریبون به درج مطلبی تحت عنوان " بهبهان یا کوفه " در نشریه بامداد خوزستان واکنش نشان دادند و ابراز داشت : باید مسئولین این نشریه از محضر شریف مردم عذر خواهی کنند و یا اینکه با نگارنده مطلب موهن برخورد قانونی گردد.

  گفتنی است هفته گذشته مطلبی توهین آمیز با عنوان (بهبهان یا کوفه ؟) در نشریه بامداد خوزستان احساسات مردم شریف بهبهان را برانگیخت که در پی آن برخی از تحلیلگران و اصحاب رسانه به نشر این مطلب نشریه واکنش نشان داد.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۵۵:۳۴ | شنبه, ۴ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.