Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سوژه روز /

  معضلی از جنس بیکاری /تب دست فروشی بنزین به بهبهان هم سرایت کرد / عکس

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : در حالی که در سالهای اخیر وضعیت بیکاری و عدم وجود کسب و کار مناسب در بدترین شرایط ممکن بسر میبرد عده ای از جوانان فاقد شغل دست به فروش بنزین فله ای آن هم در کنار مراکز توزیع سوخت در شهر بهبهان زده اند .


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، در حالی که در سالهای اخیر وضعیت بیکاری و عدم وجود کسب و کار مناسب در بدترین شرایط ممکن بسر میبرد عده ای از جوانان فاقد شغل دست به فروش بنزین فله ای آن هم در کنار مراکز توزیع سوخت در شهر بهبهان زده اند .
  این پدیده نامیمون روز به روز در شهرستان در حال گسترش است و تاکنون هیچ نهاد یا مسئولی در این خصوص اقدام لازم برای جلوگیری از آن را صورت نداده است ، پدیده ای که بیش از پیش جوانان را غرق در کسب و کار کاذب و غیر اقتصادی کرده است و احتمال می رود تا سال آینده گستره این معضل در سطح شهرستان فراتر از تصور خواهد بود.
  در حال حاضر مسیر 60 متری بهبهان که در واقع محل تردد بیشتر خودرو های حومه و شهرستان های همجوار میباشد نقطه تجمع این دست فروشان بنزین است که به ترتیب در میادین شهرک صنعتی ، هاشم آباد ، جنب پمپ بنزین و بلوار بوعلی سینا مستقر هستند.
  با کمی نگاه آسیب شناسانه متوجه میشویم که این مشاغل کاذب نه تنها دردی از جامعه را دوا نمیکنند بلکه باعث نوعی نابسامانی ها در مسیر تردد خودروها و مسیر های پر عبور و مرور میشود اما براستی چه کسی باید این آسیب را در یابد و چاره ای بیاندیشد ؟
  جالب است بدانیم هر 1/5 لیتر بنزین به مبلغ 2000 تومان فروخته میشود یعنی دقیقا کمی آنطرف تر در پمپ بنزین لیتری 1000 تومان آزاد فروخته میشود !
  در پایان منتظر پاسخ برخی مسئولین ذیربط با مسئله مذکور هستیم تا توجیحات آنان را در این خصوص شنوا باشیم !

  تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴:۴۱ | یکشنبه, ۲۱ / دی / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.