Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • روز گذشته رخ داد /

  اقدام ستودنی مسئولین شهرستان پس از انتشار یک خبر در عصر بهبهان+ عکس

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : در پی انتشار یک خبر در خصوص برخی رفتار های غیر اسلامی و نمادهای ضد اخلاقی در مجتمع تجاری تفریحی آریا گان توسط این پایگاه خبری ، بالاخره مسئولین نظارتی شهرستان اقدام به جمع آوری مانکن های زننده در این مرکز نمودند.


  به گزارش پایگاه خبری عصر بهبهان ،  در پی انتشار یک خبر در خصوص برخی رفتار های غیر اسلامی و نمادهای ضد اخلاقی در مجتمع تجاری تفریحی آریا گان توسط این پایگاه خبری ، بالاخره مسئولین نظارتی شهرستان اقدام به جمع آوری مانکن های زننده در این مرکز نمودند.  اقدامی که بیش از پیش لازمه فرهنگ سازی در یک شهرستان با اصالت و مزین به دارالمومنین میباشد و باید پیشتر از اینها این اقدام عاجل صورت می پذیرفت.

  از ابتدای قرار گرفتن خبر مذکور بر روی خروجی این پایگاه خبری ، بسیاری از دلسوزان و شهروندان انقلابی با ارسال پیامک و نظرات خواستار توجه ویژه نهادهای فرهنگی و نظارتی در این مجتمع شدند که خوشبختانه این مهم در کمترین زمان ممکن پس از انعکاس صورت گرفت.

  گفتنی است هفته گذشته خبری تحت عنوان " عشوه مانکن های برهنه در مجتمع آریاگان " در این پایگاه خبری درج گردید که تاسف و تاثر همگان را در این خصوص برانگیخت .

  امید واریم این قبیل اقدامات به صورت مقطعی نباشد و در همیشه ایام این مسئله روی خود را نشان دهد تا شهروندان بهبهانی همیشه به داشتن شهری متخلق به اخلاق اسلامی و فرهنگی آمیخته با رویکرد اسلامی افتخار کنند.

  تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸:۳۳ | دوشنبه, ۱۳ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.