Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 1.7/5 ستار ها) تمامی آرا: 3
 • عصر بهبهان بررسی کرد /

  نرگس زار بهبهان به نام چه کسی و به کام چه کسی ثبت ملی شد ؟!

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : مدت هاست پس از مطرح شدن یک ثبت ملی در بهبهان ، تبلیغات وسیعی از سوی برخی چهره های سیاسی در شهرستان در قالب جراید ، سایت ها و نشریات منتسب به خود برای به ثبت رساندن این ظرفیت ملی بنام خود صورت گرفته است که باید دلیل را در یک نگاه اجمالی دریابیم


  به گزارش پایگاه خبری عصر بهبهان ، مدت هاست پس از مطرح شدن یک ثبت ملی در بهبهان ، تبلیغات وسیعی از سوی برخی چهره های سیاسی در شهرستان در قالب جراید ، سایت ها و نشریات منتسب به خود برای به ثبت رساندن این ظرفیت ملی بنام خود صورت گرفته است که باید دلیل را در یک نگاه اجمالی دریابیم.

  این ثبت ملی همان نرگس زارهای بهبهان است که نام و آوازه این شهر را نه تنها در ایران که در دنیا معرفی کرد ، حال باید به خود ببالیم و منت دار کسانی باشیم که در این مهم تشریک مساعی داشته اند و بهبهان را هدف غایی خود برای ثبت در دفتر ملی در نظر داشته اند نه نام و نشان خود را .

  حال با گذشت چندین ماه از خبر به ثبت رسیدن نرگس زارهای بهبهان که به حق ظرفیت لازم را برای این مهم داشته و دارد ، تلاش ها برای به ثبت رساندن این کار مهم به نام برخی چهره های سیاسی قابل لمس است ، از پارچه نوشته ها گرفته تا درج در نشریات و ارائه مستندات در فضای مجازی از جمله این انهاست.

  اینکه چه کسی و کدام نهاد بانی اصلی به ثبت رسیدن این ظرفیت ملی بوده اند مهم نیست بلکه شناساندن شهر بهبهان با آن همه قدمت در پهنای این کشور اهمیت دارد لذا این تلاش های تبلیغاتی چه هدف هایی را دنبال میکند؟

  در پایان آنچه که در معرض عموم محرز است و قابل لمس است این است که نماینده شهرستان با اهدا شاخه گل و سرازیر کردن مسئولین کشوری به این شهرستان به دنبال اثبات ثمرات پیگیری های خود میباشد و از سویی فرماندار اسبق شهرستان نیز با ارائه مستنداتی که هر کدام آن ادله متقنی است به دنبال این مهم هستند که البته باید دید از این رهگذر این ثبت ملی بنام کی و کام چه کسی ختم خواهد شد.  

  در پایان نیز این حق را برای همه مسببین به ثبت رساندن این اتفاق مهم قائل هستیم تا با ارائه توضیحات و ارائه مستندات ابهامات را در این زمینه برطرف نمایند

  تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰:۰۰ | شنبه, ۱۱ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.