Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  شهر اولین های مقاومت همچنان محروم از اولین های زندگی / آغاجاری نیاز به ترحم ندارد ، حقش را میخواهد !

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : آغاجاری امروز نایی برای فریاد ندارد ، فریادی که نگاه یک دلسوز را به چشمان یک جوان پر انرژی و بیکار در کنار عظیم ترین منابع انرژی ملی در این شهر بدوزد ، از کدام قصه ناخوانده و تلخ آغاجاری بگوییم...
  به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر بهبهان ، گفتنی ها زیاد است ، شاید برای نگارش حال و هوای یک شهروند ساکن آغاجاری یک کتاب هم کم باشد ، اما آن شهروند حتی نایی برای فریاد ندارد چرا که کار از فریاد هم گذشته است و هر چه میگذرد جز غم و اندوه به صفحه دل پردردش افزوده نمیشود .  براستی شنیدم آغاجاری شهر سرداران سرافراز اسلام ، خاستگاه شیرزنان و دلیرمردان جبهه و جنگ یک دستگاه خودپرداز بانکی در سطح شهر بیشتر ندارد و باید مدت ها مردمش در صف بمانند تا نوبت به آنها برسد!!

  شنیده ایم آغاجاری برند انرژی و سرمایه ایران زمین یک جایگاه سوخت آن هم با یک یا دو مخزن سوخت گیری بیشتر ندارد تا جایی که شهروندانش گفته اند سوخت سی ان جی را بیخیال شده ایم ،فکری به حال جایگاه سوخت کنید !

  راستی شما هم شنیده اید که وزارت نفت و مناطق نفت خیز جنوب به مسئولین ورزش و اجرایی شهر آغاجاری گفته اند حق استفاده از تنها سالن ورزشی تازه تاسیس در این شهر را ندارند مگر مشروط بر اینکه هزینه نگهداری و هزینه های جاری را تقبل نمایند ، چون می دانند جوانان این شهر از جاری صفای دل و محبت شان همیشه به کمترین ها راضی هستند .

  البته تا دلت بخواهد آغاجاری مورد تفقد و ترحم قرار میگیرد و این در آستانه انتخابات مشهود است و چقدر مهربانند مسئولان و کسانی که برای رضایت ظاهری و خودنمایی وعده های انچنانی می دهند به انقضای تاریخی که به خواسته هایشان در این شهر برسند و دیگر هیچ !!

  از کدام درد سخن بگویم و از کدام محرومیت شکوه کنم تا اقلا خالی شود دلمان از آنچه که درونش انباشته است ، از گردنه پر حادثه اش بگویم یا از بیکاری جوانانش ، یادم می آید چندی پیش مسئولی استانی گفته بود چقدر از آغاجاری شکوه میکنی ، چقدر وضعیت را بغرنج منعکس میکنی ، کدام محرومیت ، کدام حادثه ، آنجا فقط سکوت اختیار کردم و دیگر هیچ!!

  الاایحال فراموش نکنیم که آغاجاری به یمن حضور مردمانی همیشه در صحنه ، نمایندگان دلسوزی در شورای اسلامی شهر دارد که صدایشان را به گوش مسئولان استانی می رساند این مایه امید و دلگرمی است و باید کما فی السابق نگاهی پر ازامید به آینده داشته باشیم تا این شهر به حقش که همان داشتن بهترین هاست برسد.

  این یادداشت مرقوم گردید تا آقای استاندار که همیشه نگاهی کارشناسانه و خوش بینانه به قضایا دارد و مدیران نفتی که نگاه پر مهر خود را از این شهر دریغ نمودند ، توجه بیشتری به این دیار داشته باشند و مشکلات را از نزدیک حس کنند باشد که روزی دیگر نشان از محرومیت در آغاجاری نباشد.

       

  تاریخ انتشار: ۰۷:۲۴:۳۲ | چهارشنبه, ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.