Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فراسوی خبر /

  خیز یواشکی کاندیداهای احتمالی بهبهان برای انتخابات مجلس دهم/ چهره هایی که به یک باره شریک غم وشادی می شوند

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : از آنجایی که انتخاباتها به عنوان عرصه‌های حاکمیت مردم بر سرنوشت خود از برکات انقلاب است که البته علاوه برتأثیرات بی‌بدیل مثبت در جامعه همواره با آسیبهایی مثل تبلیغات زودهنگام مواجه بوده است.


  به گزارش پایگاه خبری عصر بهبهان ، یکی از آسیب های این عرصه که در استانی با بافت عشایری و فامیلی خوزستان و خاصه شهرستان بهبهان شاید بیشتر به چشم بیاید، تبلیغات زودهنگام آن هم به شیوه های غیرکارشناسی و کاملا منطبق با قدیمی ترین و منسوخ ترین روش های جذب آرا از سوی کاندیداها، مخصوصا نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باشد.


  این روزها در حالی که بیشتر از یک سال به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، دربهبهان بسیاری از افرادی که حضور به عنوان کاندیدای این عرصه را در ذهن می پرورانند، در مجالس عزا و شادی مردم می توان دید. رقابتی که گویی نباید هیچ یک از کاندیداهای احتمالی از آن جا بمانند.

  چهره هایی که به یک باره شریک غم وشادی می شوند

  با نگاهی به صفوف چنین مراسم هایی خواهید دید که همه چهره هایی که چند سالی خبری از آنها در مجامع عمومی نبوده است شریک غم و شادی مردم شده اند و با احترام ویژه ای در برنامه های مردمی حضور پیدا می کنند. عده ای هم پارا فراتر نهاده و با در نظر نگرفتن شرایطی که ممکن است بر این مجالس حاکم باشد، حلقه های لابی جذب آرا و اعلام کاندیداتوری تشکیل می دهند.

  این همه ماجرا نیست، اگر سری به تالارهای پذیرایی و رستوران های شهر بزنید هنوز ماه ها مانده به آغاز ایام تبلیغات انتخاباتی کاندیداها هزینه های هنگفتی می کنند و سفره های گرانی برای مردم تدارک می بینند. 

  اما آیا چنین روش ها و اقداماتی می تواند در کسب و جلب آرای عمومی تأثیرات گذشته را داشته باشد؟

  طبق شنیده ها در حال حاضر بیش از 70 نفر آمادگی خود را برای حضور در صحنه انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهبهان نموده اند .

  و بر اساس منابع موثق از ماههای گذشته دید و بازدیدها و ملاقات های سیاسی در این شهرستان آغاز گردیده  که بنا به برآورد وضعیت موجود شهر تشان از جمله نقاط مشمول این مسئله به شمار می آید و باید دید در آینده نزدیک چه تحولاتی در این خصوص فضای شهرستان را تحت الشعاع قرار خواهد داد که البته اخبار مربوطه بزودی در همین پایگاه خبری منتشر خواهد.


  تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶:۱۵ | چهارشنبه, ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.