Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  نمایشگاه بزرگ " زباله " در بهبهان افتتاح شد / عکس

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : در کنار نمایشگاه بزرگ بهاره شهرستان بهبهان متاسفانه نمایشگاهی از زباله ها و زائده های مواد فروشی و خریداری شده ایجاد شده که نمای شهر را جلوه ای نامناسب داده است.


  به گزارش عصر بهبهان ، در کنار نمایشگاه بزرگ بهاره شهرستان بهبهان متاسفانه نمایشگاهی از زباله ها و زائده های مواد فروشی و خریداری شده ایجاد شده که نمای شهر را جلوه ای نامناسب داده است.

  البته این اولین باری نیست که شهر و شهروند با این معضل دست و پنجه نرم میکند بلکه سالهاست که همزمان با افتتاحیه نمایشگاهها تلی از زباله ها و اضافه های مواد خوراکی وخانگی ایجاد شده است و سیمای شهر را تحت تاثیر خود قرار داده است.

  این فرهنگ متاسفانه هم سوی فروشنده و هم سوی خریدار به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است تا جایی که امروز در هر نقطه از شهرستان بهبهان که محل تفریح و سیاحت است نیز این مسئله مشهود است و موجی از نارضایتی ها را بوجود آورده است.

  شاید از عوامل جابجایی محل نمایشگاه های فصلی در بهبهان همین مسئله باشد تا جایی که میدانیم برخی از ادارات و شهروندان از محل برگزاری نمایشگاه در سالهای گذشته ابراز نارضایتی کردند.

  با این حال شهروند باید بداند که این شهر متعلق به خود اوست و ان چنان که خانه خود را تمیز نگه می دارد ، فرهنگ نظافت و پاکیزگی را در سطح شهر مورد توجه قرار دهد.

  تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲:۰۱ | سه شنبه, ۵ / اسفند / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.