Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • وزیر دفاع :

  حضور بیگانگان را در منطقه تحمل نمی کنیم/غربی ها پاسخ هرگونه دیوانگی را دریافت خواهند کرد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :سردار دهقان گفت:پیام این رزمایش ها هم چیزی جز این نیست که ایران اسلامی قادر است از امنیت خود و منطقه دفاع کند هیچ خصومتی را باکشورهای همسایه ندارد و در هیچ شرایطی هم حضور بیگانگان را در منطقه تحمل نمی کند.  به گزارش عصر بهبهان به نقل از  رهیاب نیوز، سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در یادواره شهید رهنمون در دارخوین حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرنگار رهیاب در خصوص پیام رزمایش های اخیر نیروهای مسلح اظهار داشت:پیام رزمایش های ما برای منطقه صلح و دوستی و امنیت است به این معنا که امروز ایران اسلامی  وزنه ای است که از قدرتی بهره مند است که می تواند امنیت منطقه را تامین  وتضمین کند.

  وی افزود:کشورهای منطقه هم این پیام را از کشور ما دریافت می کنند که ما در هیچ شرایطی  چشمداشتی به سرزمین های کشورهای همسایه و منابع آن ها نداریم.

  وزیر دفاع گفت:کشورهای منطقه در کنار هم یک ائتلاف منطقه ای تشکیل دهند و خودشان امنیت منطقه را تامین کنند و حضور بیگانگان که در منطقه عامل ناامنی است را برنتابند.

  سردار دهقان ادامه داد:پیام این رزمایش ها چیزی جز این نیست که ایران اسلامی قادر است از امنیت خود و منطقه دفاع کند  و هیچ خصومتی باکشورهای همسایه ندارد، تحت هیچ شرایطی هم حضور بیگانگان را در منطقه تحمل نمی کند.

  وزیر دفاع در واکنش به  اظهارات اخیر رئیس جمهور امریکا که گفته بود هیچ گزینه ای از روی میز برداشته نشده است اظهار کرد:آمریکایی ها از ابتدای پیروزی انقلاب گزینه ها را از روی میز برنداشتند و وارد عمل شدند، در تمام دوران دفاع مقدس آمریکایی ها و غربی ها در خدمت صدام بودند ،آن ها همواره در برابر ما در موضع عمل و اقدام هم بوده اند.

  وی افزود: کشور ما به حدی از اقتدار دست پیدا کرده است که امریکا و غرب با پذیرش این اقتدار در موضع مذاکره برآمده اند ،عقلای سیاسی دنیای غرب هیچ وقت گزینه ای غیر از مذاکره را انتخاب نمی کنند چرا که  اگر دیوانگی کرده و گزینه گستاخانه ای انتخاب کنند پاسخ مناسبی دریافت خواهند کرد.

  سردار دهقان همچنین با اشاره به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب مبنی بر تحریم گازی غرب گفت:ما در عرصه انرژی جایگاه بالایی در سطج دنیا داریم وکشورهای پیشرفته هم به این منابع نیاز دارند ما تا الان به  سمت اقدام متقابل نرفتیم.

  وزیر دفاع با اشاره به تحریم های ضدبشری غرب تصریح کرد:اگر  آنها بر این رفتار خصمانه و ضد انسانی خود سماجت داشته باشند سراغ تحریم متقابل می رویم.

  دهقان در خصوص آخرین وضعیت تحویل موشک های اس 300توسط روسیه خبر داد :با روس ها مذاکراتی برای تحویل سامانه موشکی اس 300 داشته ایم و توافقاتی هم انجام شده است ،آنچه که تامین کننده منافع ملی ما باشد انجام خواهد شد.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۴۰:۴۴ | جمعه, ۸ / اسفند / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.