Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سوژه روز /

  عشوه مانکن های برهنه در مجتمع آریاگان بهبهان ! / عکس

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : علی رغم انعکاس این تصاویر بی حیایی در رسانه های دیداری اما هنوز اراده ای برای جمع کردن بساط این بی عفتی ها وجود ندارد و روز به روز شاهد رشد این معضل اجتماعی در سیمای بازار و مغازه های شهرستان دارالمومنین بههبان هستیم


  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری عصر بهبهان ، مجتمع تفریحی تجاری آریاگان بیش از آنچه که یک مرکز تجاری تفریحی باشد بیشتر پاتوقی برای عرض اندام دختران و پسرانی شده است که الگوهای اولیه اخلاقی و اسلامی را زیر سوال برده است .

  تصویر زیر متاسفانه از دهها تصویر گرفته شده از مغازه های این مجتمع تجاری است که نماد بدحجابی محض است .  این مسئله زمانی نمایان میشود که از یک سو مانکن های نصب شده در ویترین مغازه ها با وضعیت کاملا ضد اسلامی تاسف و تاثر هر انسانی را برمی انگیزد و سویی دیگر رژه مانکن های خیابانی که با بدترین آرایش ممکن و بدحجابی محض به این مکان پا میگذرانند و انگار چشم هیچ مسئولی نظاره گر این مسئله نیست .
   
  براستی مگر این شهر همان شهر سرداران بنام دفاع مقدس نیست ، این دیار جایگاه و خاستگاه طلایه داران ایثار شهادت مگر نیست ؟ پس چه شده است که نه نهادی و نه کسانی که مدعی پیروی از دستورات قرآن و منویات مقام معظم رهبری در پیاده کردن فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر ، اقدامی عاجل نمیکنند .

  علی رغم انعکاس این تصاویر بی حیایی در رسانه های دیداری  اما هنوز اراده ای برای جمع کردن بساط این بی عفتی ها وجود ندارد و روز به روز شاهد  رشد این معضل اجتماعی در سیمای بازار و مغازه های شهرستان دارالمومنین بههبان هستیم.

  اینکه وجود چنین مراکز تجاری و تفریحی در سطح شهرستان لازمه رشد و پیشرفت یک منطقه میباشد اما آیا اینگونه رفتارها آنهم در یک شهر با اصالت و شهید پرور چنین مسئله ای را بر می تابد و این قصه همین جا ختم نمیشود تا جایی که پخش موسیقی در این مجتمع در زمان پخش اذان دل هر مومنی را به درد می آورد .

  الاایحال باید دید با انتشار چنین اخباری ، متولیان امر اقداماتی را در راستای جلوگیری از رشد پدیده شوم بدحجابی و پیاده سازی الگوهای غیر اخلاقی در چنین مکان هایی بکار خواهند گرفت یا اینکه با بی توجهی ، به پیشرفت این پدیده نامیمون کمک خواهند کرد !

  تاریخ انتشار: ۲۱:۴۷:۵۵ | یکشنبه, ۵ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.