Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 3.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 5
 • گزارش /

  بهبهان امروز یکپارچه شور بود و شعور / همه آمدند + تصاویر

  عصر بهبهان : عصر بهبهان : بهبهان امروز یکپارچه صحنه شور و شعور و همراه با شکوه عظمت مردمانی از جنس عشق به ولایت و انقلاب بود .


  به گزارش عصر بهبهان ، بهبهان امروز یکپارچه صحنه شور و شعور و همراه با شکوه عظمت مردمانی از جنس عشق به ولایت و انقلاب بود .

  میدان مراحل بهبهان میعادگاه عاشقان امامت و ولایت بود ، ساعت 10 صبح 22 بهمن 93 زمان حضور و بروز خیل عظیم دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.  همه آمده بودند ، البته انتظار هم همین بود ، جمعیت عاشق پس از حضور در محل تعیین شده شروع به راهپیمایی کردند ، خیابان مراحل تا جوانمردی مملو از مرد و زنی شده بود که پیوسته فریاد مرگ بر استکبار می دادند ، آری این است چیزی که دشمن از آن می هراسد.

  علیرغم جوسازی های شبکه های بدخواهان ملت و نظام که گرد و خاک را اهرمی برای نا امید کردن مردم در صحنه قرار داده بودند ،اما مردم بهبهان همپای دیگر مردم شهرستان های استان زرخیز خوزستان حضور بهم رساندند تا نشان دهند که همه گوش به فرمان ولی فقیه و مقام عظمای ولایت هستند.
  امروز نه تنها بهبهان میعادگاه حضور عاشقان  انقلاب و ارزش ها بود بلکه در حومه و شهرهای تابعه مردم نیز به ندای رهبر معظم انقلاب و سکاندار نظام مقدس جمهوری اسلامی لبیک گفتند ، کودک ، پیر ، جوان فرقی نمیکرد همه با شور و شعور آمده بودند.

  تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷:۴۲ | چهارشنبه, ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.