Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 9
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 12
 • اظهارات شاذ رئیس شورای اصلاحات خوزستان در بهبهان :

  از حمله به احمدی نژاد تا تطهیر چهره عناصر فتنه / موسوی : 85 درصد مردم ایران اصلاح طلب هستند ! / دولت احمدی نژاد اختلاسگر بود و در زمان خاتمی یک بیکار وجود نداشت / روحانی اصلاح طلب نبود با گذشت عارف رئیس جمهور شد !

  عصر بهبهان : جابر موسوی گفت : از نظر بنده و از نظر خاتمی که مورد قبول همه ماست بیش از 80 در صد یا بهتر بگویم بیش از 85 درصد مردم ایران اصلاح طلب هستند !


  به گزارش عصر بهبهان ، ساعتی پیش همایشی تحت عنوان گردهمایی اصلاح طلبان در تالار سرای دانش بهبهان با سخنرانی جابر موسوی رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خوزستان در حمایت از ضرغامی برگزار شد که همانند همایش قبلی در سال گذشته اظهارات قابل تاملی از سخنران ویژه این همایش مطرح شد که به نوعی اجتماع این جریان را درحمله به جریان اصولگرایی و دولت گذشته میتوان هدف اصلی برگزاری عنوان کرد.    جابر موسوی که سابقه زیادی در حمله به  جریان ارزشی اصولگرایی و همچنین تطهیر چهره مطرود فتنه گران در استان خوزستان دارد پشت تریبون رفت و عنوان کرد : در دولت گذشته با محوریت احمدی نژاد مدینه فاضله ای که به زعم خود ساخته بودند دیدند سرابی بیش نیست و پیامدهایی که پس از آن نصیب مردم شد و امروز شاهد این اتفاقات تلخ هستیم.


  این چهره اصلاح طلب با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هیچ کس از رای من آگاهی ندارد در سوء برداشتی محرز و عامدانه جمله معظم له را که فرمودند نظر بنده به احمدی نژاد نزدیکتر است را رد کرد و افزود : چرا با وجود بیانات رهبر انقلاب در خصوص عدم آگاهی نزدیکان به رای ایشان ، عده ای سعی میکنند واقعیات را جور دیگری جلوه دهند و بگویند که نظر رهبری به ما نزدیک تر است .
   


  وی در ادامه با گفتاری که حاکی از استیصال در برابر پیروزی اکثریت جریان اصولگرا در مجلس دهم و ناگزیری از پذیریش لاریجانی به عنوان ریاست آن داشت اظهار کرد : ما به این خاطر که لاریجانی در قضیه برجام بیشترین حمایت را از خود نشان داد از او حمایت کردیم علیرغم اینکه همه شما سابقه وی را در جریان تلویزیون ... می دانید لکن عملکرد وی را در جریان برجام ستایش میکنیم .  موسوی با اشاره به خط فکری ضرغامی در بهبهان اذعان کرد : یکی از شفاف ترین و اصلاح طلب ترین نامزدی که در استان خوزستان انتخاب کردیم شخص ضرغامی است که این مسئله در حضور وی به عارف در تهران نیز بازگو شد.  رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان خوزستان بی توجه به ممنوع التصویری خاتمی و نقش وی در فتنه 88 ابراز کرد :  از نظر بنده و از نظر خاتمی که مورد قبول همه ماست بیش از 80 در صد یا بهتر بگویم بیش از 85 درصد مردم ایران اصلاح طلب هستند !  اظهارات شاذ و عجیب موسوی که تازگی ندارد و حتی موجبات تعجب حضار در این همایش را نیز رقم زد قطعه کوچکی از پازل سیاسی موهوم این جریان است که سالهاست با آن اذهان مردم را تحت الشعاع قرار داده اند تا از این رهگذر به مقاصد سیاسی خود برسند . اگر غیر از این است چگونه است کسی که در راس یک جریان فکری استانی مانند خوزستان اینگونه تحلیل هایی کاملا ابتدایی با طرح این مسئله که 85 درصد ملت ایران اصلاح طلب هستند ادعای مصلحت اندیشی دارند و خود مدعی سیاستگذاری مبانی نظری بخشی لز بدنه نظام میشوند.  موسوی که معلوم نبود هدفش از آمدن به بهبهان حمایت از ضرغامی بود یا دادن تنفس مصنوعی به  جنبش منحله جبهه دوم خرداد ،  در بخش دیگری از اظهارات خود به تاریخ معاصر ایران اشاره کرد و گفت :  مردم بهبهان در همراهی با مصدق مظهر ملی و دفاع از حقوق ملت سرآمد بودند ، مصدق در بهبهان یاران زیادی داشت ، همین مردم در جریان دوم خرداد که مظهر آن " خاتمی بزرگ " بود همراه و همگام بودند!
  این فرد اصلاح طلب که گویا فراموش کرده بود ، فردای انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و پس از مشخص شدن نتیجه آرا و توهم خود ساخته موسوی، خاتمی و سایر رفقای این عده، اولین بیانیه میرحسین موسوی در رد نتیجه انتخابات و فرمان شورش علیه جمهوریت صادر شد. خاتمی نیز که همیشه دم از قانون‎مداری می‎زد و طی دوران مسئولیتش و حتی روز 22 خرداد، از لزوم پذیرش رأی مردم سخن گفته بود و با این‎که خود بهتر از هر کس می‎‎دانست واقعیت چیست، با موسوی و کروبی همراه شد و عملا به یکی از سه ضلع سران فتنه تبدیل شد.  اظهارات دیگر موسوی که آشکارا به رئیس جمهور منتخب بیش از 40 میلیون نفر برچسب دزدی ، توهم و تحجر زده بود علیرغم شعار پرهیز از بداخلاقی ها توسط جریان فکری شان به شعور بالای مردم ایران در انتخاب رئیس جمهور علنا توهین و بنای عدول از اخلاقیات را کلید زد . در حالی که شخص ضرغامی مکرر از بداخلاقی و پرهیز از اهانت به طیف مقابل در سخنرانی های خود حرف میزد اما این بار مشخص شد که هیچ یک از چهره های شاخص این جریان نمی خواهند اخلاق را سر لوحه رفتارهای خود قرار دهند.  براستی جناب موسوی آیا نمیداند  سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرد: ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق مبانی قانونی متعددی دارد و در چارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی و همچنین اختیارات دادستانی است . و اینکه دستور دادستان تهران برای منع انتشار اخبار از رئیس جمهور اسبق، یک دستور قضایی است و حتی اگر مصوبه ای در شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن نبود، این اختیاری است که قانون به دادستان داده است پس چرا برای تحریک احساسات مردم فرافکنی میکند و با زیر پا گذاشتن قانون در فکر تنش زایی در شهر بهبهان هستند.


  در پایان باید گفت موسوی و امثال موسوی ها از جان مردم بهبهان چه میخواهند که هر سال به یک مناسبت با طرح مسائلی حاشیه دار و تشنج زا آرامش را از این شهر سلب میکنند و با تحریک عواطف و احساسات مردم فهیم بهبهان سعی در پیاده سازی مقاصد شوم خود دارند ، آیا این همان شعار اخلاق مداری و قانون پذیری اصلاحات بود ، پس چرا از قانون تبعیت نمیکنند و با تطهیر چهره منفور سران قتنه ، برپایی بلوایی دیگر در این شهر آغشته به خون هزاران شهید گلگون کفن در سر دارند.  شایان ذکر است در این مراسم محمود رضا ضرغامی نامزد مورد حمایت این شورا در بهبهان نیز پشت تریبون رفت و ضمن خیر مقدم به حاضران و مدعوین در این همایش ابراز کرد  :  ضرغامی صدای ملت ایران است ، این صدای ملت اگر مصداقی به تهران اشاره شود صدایی مردمی بود که به بداخلاقی ها و دلواپسان نه گفت و برای همیشه آنها را پس زد!


  صوت سخنرانی


  صوت سخنرانی 1

  تاریخ انتشار: ۰۱:۳۵:۵۵ | جمعه, ۲۷ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C9

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.