Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • بخشدار زیدون:

  این حضور حماسی مشت محکمی است بر دهان استکبار

  عصر بهبهان : این حضور حماسی و میلیونی مردم در صحنه مشت محکمی است بر دهان استکبار و رژیم صهیونیستی که با قدرت نظامی می خواهد در برابر جهان اسلام ایستادگی کند.


  آرمین ساعد بخشدار زیدون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر بهبهان اظهار کرد: این حضور حماسی و میلیونی مردم در صحنه مشت محکمی است بر دهان استکبار و رژیم صهیونیستی که با قدرت نظامی می خواهد در برابر جهان اسلام ایستادگی کند.
  وی افزود: هنوز استکبار جهانی و علی الخصوص رژیم صهیونیستی نمی داند با چه کسی دشمنی می کند و چه کسانی را به خاک و خون می کشد.
  بخشدار زیدون تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس و مقاومت رزمندگان در این مدت به جهان کفر و ظلم نشان داد که با قدرت معنوی و ایستادگی و شجاعت نیرو های اسلام نمی شود به دشمنی پرداخت.
  ساعد اظهار کرد: داشتن قدرت نظامی و تسلیحاتی تنها نمی تواند کشوری را در مقابل ملتی دیگر به زانو درآورد بلکه یک نیروی معنوی و مقاوم که بر اساس اصول الهی باشد می تواند پیروز باشد.
  وی تاکید کرد: روز قدس روز حماسه معنوی ملت های مسلمان و حامیان مظلومان جهان از مردم بی دفاع فلسطین است.
  بخشدار زیدون ضمن اشاره به حضور همه اشقار مختلف مردم در این روز خاظرنشان کرد: شکی نیست که امید همه نیروهای مقاومت به این ایستادگی ملت های مسلمان و همبستگی مردم در این روز است.
  ساعد ادامه داد: ما می دانیم که روز به روز رژیم صهیونیستی ضعیف تر و ذلیل تر خواهد شد وآخرین نفس ها و توان خود را صرف کشتار مردم بی دفاع غزه می کند.
  وی گفت: کشتار مردم بی دفاع غزه یک جنایت بزرگ در میان سکوت مجامع اسلامی و بین المللی است که این هشداری است برای کسانی که خود را مدافع حقوق بشر می دانند.
  بخشدار زیدون تاکید کرد: هر آنچه که امروز شاهد آن هستید لطف الهی است و روز قدس هم از الطاف الهی بود که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی بنا نهاده شد.
  ساعد افزود: حضور امروز مردم در صحنه نشان داد که بار دیگر ملت بزرگ ایران اسلامی همیشه مدافع مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است و همیشه برای دفاع از ملت های مسلمان در صحنه حضور دارد و دفاع می کند.
  وی متذکر شد: از این فرصتی که برای جهان اسلام و مردم مسلمان پیش آمده باید به خوبی استفاده کننده و هر چه توان دارند به مردم غزه کمک کنند.
  بخشدار زیدون با اشاره به حضور حماسی مردم در روز قدس و نمایش ایستادگی مردم در صحنه تصریح کرد: هر چه ظلم ظالمان جهان بیشتر می شود مردم ملت های مسلمان بیدارتر و هوشیار تر می شوند.
  ساعد در پایان از حضور همه مردم سردشت زیدون و همه اقشار مختلف مردم که در این روز بار دیگر حماسه آفرینی کردند تقدیر و تشکر نمود.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸:۲۶ | جمعه, ۳ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.