Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 2
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش میدانی /

  تاکسی های بهبهان در سایه عدم نظارت می تازند /"دو کورس " ترفند جدید تاکسی داران درون شهر ی!

  عصر بهبهان : افزایش چراغ خاموش و غیرقانونی کرایه تاکسی در پی عدم نظارت بر فعالیت ها موجی از نارضایتی را بین شهروندان بهبهانی ایجاد کرده است.


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، روز گذشته وقتی جهت پیگیری مسئله دریافت کرایه بیش از نرخ تعیین شده در آئین نامه اتحادیه تاکسی داران توسط رانندگان در نقاط حاشیه ای شهر مصمم به تهیه گزارش از مشکل مذکور شدیم.


  ابتدا از دانشگاه پیام نور مسئله را پی گرفتیم ، پس از سوار شدن با یکی از تاکسی داران درون شهری در میدان بیدبلند پیاده شدیم ، وقتی از راننده در مورد کرایه مسیر سوال شد ، در پاسخ مبلغ 15000 ریال را در خواست داده بود که در این حین با مخالفت خبرنگار ما مواجه شد ، اما راننده همچنان مصر به دریافت مبلغ مذکور بود تا اینکه با ایجاد یک ارتباط تلفنی با یکی از بازرسان اتحادیه ها میزان نرخ واقعی را 8000 ریال اعلام کرد که با نرخ درخواستی راننده تاکسی کاملا تفاوتی فاحش داشت.


  پس از متوجه شدن راننده و اعلام کد خودروی تاکسی به بازرس ، بلافاصله راننده میزان نرخ واقعی را تایید کرد و از اقدام خود در دریافت غیر قانونی کرایه اعتراف کرد و التماس کرد که گزارشی در این خصوص به اتحادیه مربوطه ارسال نشود .


  این مسئله خبرنگار ما را بر آن داشت تا با حضور در دیگر تاکسی درون شهری نارضایتی های مردمی را از این معضل جویا شویم و دلایل اصلی رشد غیر قانونی نرخ ها آشکار شود .


  در همین خصوص طی تماس تلفنی با مسئولین اتحادیه تاکسی داران موضوع را جویا شدیم و مسئله مذکور را از زبان آنها پیگیری کردیم.


  یکی از مسئولین اتحادیه در پاسخ به خبرنگار ما گفت : به هیچ وجه مسئله دو کورس مسیر در این اتحادیه قانونی نیست و هر راننده تاکسی با این ترفند اقدام به کرایه بیشتر کند متحمل برخورد قانونی اتحادیه خواهد شد.


  وی همچنین از مردم تقاضا کرد در صورت مشاهده این اتفاقات پس از اعلام کد خودروی تاکسی مورد به اتحادیه شکایت خود را مطرح نمایند تا در اسرع وقت به شکایت رسیدگی و با متخلفان برخورد شود.


       

  تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸:۱۴ | پنجشنبه, ۲۸ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C2

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.