Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردشت زیدون:

  حماسه ای دیگر در طول تاریخ ثبت و ضبط شد

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: حماسه روز جهانی قدس که نمایش ایستادگی در مقابل ظلم و ستم و مقاومت نیرو های حزب الله در برابر رژیم تا دندان مسلح است در تاریخ ثبت خواهد شد.


  علمدار دره شوری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردشت زیدون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر بهبهان اظهار کرد: در این روز حماسه ای دیگر در طول تاریخ برای جهانیان ثبت و ضبط شدو نشان دادند که این مردم از حق خود کوتاه نخوهند آمد و از مردم فلسطین دفاع می کنند.

  وی افزود: حماسه روز جهانی قدس که نمایش ایستادگی در مقابل ظلم و ستم و مقاومت نیرو های حزب الله در برابر رژیم تا دندان مسلح است در تاریخ ثبت خواهد شد.

  مسئول شورای هماهنگی اسلامی سردشت زیدون در ادامه ضمن اشاره به روز جهانی قدس تصریح کرد: صحنه هایی که ما امروز شاهد آن بودیم برای دشمنان اسلام باید درس عبرتی باشد تا دیگر نتوانند گستاخی کنند و به کودکان و زنان بی دفاع نوار غزه و مردم فلسطین حمله کنند.

  دره شوری اظهار کرد: این حضور در صحنه مردم مسلمان جهان در تمامی نقاط جهان نشان از بیداری مردم و نمایش قدرت و ایستادگی ملت های مسلمان در مقابل این ظلم رژیم صهیونیستی است.

  وی تاکید کرد: اگر جهان اسلام و ملت های اسلامی در مقابل این جنایت ها سکوت کنند فردا این جنایت ها دامن گیر خودشان خواهد شد.

  مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: هر کس در هر پست و مقام و هر منسبی باید نسبت به این کشتار بی رحمانه مردم فلسطین فریاد بزند و سکوت خود را در مقابل این جنایات وحشیانه بشکند.

  وی با اشاره به حماسه روز جهانی قدس و حضور پرشور مردم در صحنه افزود: روز قدس امسال روز نمایش بیداری و ایستادگی و پیروزی مقاومت در برابر کسانی که وحشیانه به مردم و کودکان نوار غزه حمله می کنند.

  دره شوری ادامه داد: شور و شوقی که امروز شاهد آن بودیم را بایدب ه جهان نمایش بدهیم که بدانند مدعیان حقوق بشر که ملت مظلوم فلسطین تنها نیست وحامیان این ملت با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل نمایش قدرت می دهند و از این مردم دفاع می کنند.

  وی گفت: امروز ما و ملت های مسلمان نشان دادند که مردم مظلوم غزه هیچ وقت تنها نیستند و آزادی فلسطین در گرو این حماسه ها است.

  مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردشت زیدون خاطرنشان کرد: مسئله روز جهانی قدس و دفاع از مردم بی دفاع فلسطین باید اولویت اساسی و دغدغه کشور های اسلامی باشد.

  وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه اشقار مختلف مردم در صحنه افزود: امید است با این حمایت های مردمی و حضور در صحنه بتوانیم از ملت های مظلوم جهان علی الخصو مردم فلسطین دفاع کنیم.

  تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷:۵۴ | جمعه, ۳ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.