Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مسئول نمایندگی ولی‌فقیه

  فراموشی ابعاد فتنه ۸۸ کشور را دچار زیان می کند/ بزرگداشت حماسه ۹دی خنثی کننده فتنه های جدید است

  عصر بهبهان : نپرداختن و به فراموشی سپردن ابعاد فتنه ۸۸ قطعاً کشور را در مواجه با فتنه های بعدی دچار خسران و زیان می کند.


  به گزارش عصر بهبهان ،حجت‌الاسلام عادل حمیدی نسب در گفت و گو با خبرنگارشوشترروزاظهارداشت: در نگاه اول ۹دی روزی مثل بقیه روزهاست، اما مردم قدرشناس ایران اسلامی بودند که با ایمان برخاسته از بصیرت،باوقت شناسی به موقع و با حضوری مجاهدانه و انقلابی خود روز ۹دی ۸۸ را در تاریخ انقلاب اسلامی همانند روز پیروزی انقلاب در ۲۲بهمن ۵۷ ماندگار کردند.

  وی خاطر نشان کرد: با الهام از این حرکت مردمی،مقام معظم رهبری فرموندند که ۹ دی در تاریخ انقلاب ماند و یک روز متمایز شد.

  ایشان بااشاره به ابعاد و شکل گیری فتنه سال ۸۸ افزود: فتنه سال ۸۸ یک جریان باطل بود که عوامل اصلی فتنه گران و فتنه انگیزان که به فرمایش رهبری انقلاب عوامل و جریان های خارجی و استکباری از آمریکا ،انگلیس و رژیم صهیونیستی گرفته تا ضد انقلاب خارج نشین همه این ها در این دسته تعریف می شوند.

  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شوشتر گفت: عوامل داخلی و اجرایی در فتنه ۸۸کسانی بودند ابزار و آلت فتنه شدند، این همان خواص بی بصریت و مردودی بودند که با اتهام تقلب به نظام اسلامی منویات و اهداف عوامل اصلی را پیاده کردند.

  حمیدی نسب عنوان داشت: بسترسازان فتنه،دسته سوم بودند که زمینه را برای شکل گیری فتنه و ورود عوامل اصلی آماده نموده که با ایجاد کمیته صیانت از آراء قبل از انتخابات،تشکیک در سلامت انتخابات،اتمام بی طرف نبودن عوامل اجرایی انتخابات از مواردی است که فتنه گران و عوامل آنها اجرای سناریوی اصل اجرا کردند.

  وی تصریح کرد: وقایع رخ داده پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ نشان داد که اتمام تقلب در انتخابات یک بهانه بیش نبوده و تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی هدف گذاری شده بود.

  وی با اشاره به شعارهای فتنه گران در خیابان ها اظهارداشت: فتنه گران با عنوان انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است و با اردوکشی خیابانی،شعارمرگ براصل ولایت فقیه،حمله به پایگاه های بسیج،آتش زدن مساجد،حمله به افراد متدین با ظاهر اسلامی ،تیراندازی به مردم عادی وررهگذر،جسارت به تمثال حضرت امام (ره) و رهبری در روزدانشجو،سردادن شعارهای انحرافی در ۱۳آبان روزملی مبارزه با استکبار،شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران در روزقدس،اهانت به تاسوعا و عاشورای حسینی این ها موارد کوچکی است که نشان می دهد فتنه سال ۸۸ به واقع یک فتنه عمیق بوده است.

  حمیدی نسب گفت: نپرداختن و به فراموشی سپردن ابعاد فتنه ۸۸ قطعاً کشور را در مواجه با فتنه های بعدی دچار خسران و زیان می کند.

  ایشان در خاتمه افزود : امروز عده ای در داخل عمداً یا جاهلاً بیان می کنند که حصر فتنه گران بدون محاکمه خلاف عدالت است،زیرا آنها به خوبی می دانند تبیین ابعاد فتنه سال ۸۸و کاربزرگ ملت در حماسه ۹دی خنثی کننده فتنه های جدید آن ها می باشد.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰:۵۱ | شنبه, ۲۹ / آذر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.