Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه موقت سردشت زیدون:

  ببینیم که ماهواره از خانواده های ایرانی چه می خواهد؟

  عصر بهبهان : امام جمعه موقت سردشت زیدون با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر حقوق زن در خانواده افزود: ماهواره کاری بر سر خانواده و زنان جامعه ما آورده است که برای یک زن حجاب و الگویش که حضرت زهراست سخت است.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوزاز بهبهان، حجت‌الاسلام سید مصطفی‌ پورشفیعی در خطبه های این هفته خود در جمع مردم سردشت زیدون اظهار کرد: باید مراقب باشیم و ببینیم که ماهواره از خانواده های ایرانی ما چه می خواهد.

  وی تصریح کرد: ماهواره کانون خانواده های ما را هدف قرار داده است و بدون شک آسیب های جدی به خانواده ها وارد کرده است.

  امام جمعه موقت سردشت زیدون اضافه کرد: از زمانی که انقلاب اسلامی توسط امام راحل شکل گرفت استکبار جهانی بر صدد آن آمد که جنگ خود را بر علیه این انقلاب شروع کند.

  پورشفیعی تاکید کرد: جنگ نرم و جنگ رسانه ای را استکبار در دستور کار خود قرار داد و امروز به شدت این جنگ را ادامه می دهد.

  وی خاطرنشان کرد: گاهی ماهواره کانون خانواده ما را و گاهی مذهب و گاهی اخلاق و گاهی هم الگوهای دینی ما را هدف قرار می دهد.

  امام جمعه موقت سردشت زیدون با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر حقوق زن در خانواده افزود: ماهواره کاری بر سر خانواده و زنان جامعه ما آورده است که برای یک زن حجاب و الگویش که حضرت زهراست سخت است.

  وی ادامه داد: زنی که در خانه داری میکند و شوهر داری می کند و تربیت فرزند را درست انجام می دهد کارش از جهاد بالاتر است.

  پورشفیعی گفت: ارزش زن در جامعه امروزی ما به کار و اشتغال و وضعیت مالی خوب است و این اشتباه بزرگی است وظیفه زن در اسلام چیزی دیگر است.

  وی بیان داشت: کم رنگ شدن سنت های اسلامی و زیر سوال بردن این امر که جایگاه زن در اسلام و تحت دید و نگاه مردم قرار گرفتن این شخصیت همه از اثرات مخرب ماهواره است.

  امام جمعه موقت سردشت زیدون خاطرنشان کرد: کانون گرم خانواده و ارتباط صحیح و سالم و گفتگوی مناسب در خانواده ها امروز با وجود ماهواره و موبایل کم رنگ شده است.

  پورشفیعی ضمن اشاره به اینکه کانون گرم خانواده باید مورد اهمیت قرار گیرد افزود: ماهواره ضربه های جبران ناپذیری به خانواده ها و ارتباطات صحیح اعضای خانواده به وجود آورده است.

  وی گفت: انگیزه وجود ماهواره را در بین خانواده باید بررسی شود، چرا که اعضای خانواده در بین هم بیگانه شده اند و این خطر بزرگی برای این کانون گرم و صمیمی است.

  وی در ادامه ضمن اشاره به سنت حسنه وقف افزود: سعی کنیم با وقف برای آخرت خود پس انداز کنیم و تلاش کنیم با این کار در از همدیگر سبقت بگیریم و عجله کنیم.

  وی گفت: وقف در اسلام یک عبادت است و نیاز به قصد قربت دارد و اتلاف مال نسیت.


  تاریخ انتشار: ۱۶:۲۴:۲۵ | جمعه, ۲۸ / آذر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.