Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • گزارش /

  حادثه غمناک نوروزی که قلب مردم بهبهان را جریحه دار کرد + عکس

  عصر بهبهان : در سانحه سقوط یک دستگاه نیسان در محور بهبهان به زیدون 15 تن از ا عضا و منسوبین یک خانواده بهبهانی به علت لغزندگی جاده کشته و زخمی شدند که شاید در طول تاریخ سوانح جاده ای استان خوزستان تاکنون حادثه ای تلخ و مصیبت باری تجربه نشده بود .


  به گزارش خبرنگار عصر بهبهان ، شاید تا سالها در اذهان مردم بهبهان حادثه سقوط مرگبار یک دستگاه نیسان در روز 13 فروردین 1393 فراموش نشود حادثه ای تالم بار که نوروز شهروندان این شهر را تلخ کرد .


  در سانحه سقوط یک دستگاه نیسان در محور بهبهان به زیدون 15 تن از ا عضا و منسوبین یک خانواده بهبهانی به علت لغزندگی جاده کشته و زخمی شدند که شاید در طول تاریخ سوانح جاده ای استان خوزستان تاکنون حادثه ای تلخ و مصیبت باری تجربه نشده بود .


  متاسفانه در این حادثه غمناک عبدالصاحب و امین و علی به همراه مادر خود و سه تن از فرزندان دایی به علت شدت ضربه وارده برخورد نیسان به صخره های دره جان خود را از دست دادند و بهبهان را در شوک عجیب و بی سابقه فرو برد ، ناله های پدر در سوگ از دست دادن فرزندان و بستگان داغ این حادثه را دوچندان کرد.


  پس از گذشت دو سال از وقوع این حادثه با فرا رسیدن فصل بهار و روز سیزدهم فروردین هنوز سوز فراق این 7 شهروند بهبهانی در اذهان مردم باقی مانده است و از آن به عنوان تلخ ترین خاطره در ایام نوروز بهبهان یاد میکنند.


  گفتنی است روز گذشته مراسم دومین سالگرد این عزیزان پرپر شده بر مزار آنها برگزار شد.
   

  تاریخ انتشار: ۱۵:۴۸:۰۹ | شنبه, ۱۴ / فروردین / ۱۳۹۵ سقوط مرگبار نیسان در بهبهان
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.