Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نماینده مردم بهبهان و آغاجاری

  کاهش قیمت نفت توطئه مشترک عربستان و آمریکا است

  عصر بهبهان : نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش قیمت نفت در بازار‌های جهانی توطئه مشترک عربستان و آمریکا است که درصدد آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند.


  محمدباقر شریعتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم از اهواز، اظهار داشت: کاهش قیمت نفت در بازار‌های جهانی توطئه مشترک عربستان و آمریکا است که درصدد آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند.

  وی افزود: عربستان سعودی با کاهش قیمت نفت به تصور اینکه روزانه بیش از ۱۰ میلیون بشکه نفت تولید می‌کند یکسری برنامه‌های سوء بین المللی را پیگیری می‌کند.

  نماینده مردم بهبهان و آغاجاری  در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از این اهداف این است که سعی می‌کنند با این حیله رقبای خود را در منطقه تضعیف و موقعیت متزلزل خود را استحکام بخشند.

  وی گفت: ایران توانسته است براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های اجرایی دولت آثار این گونه کاهش قیمت‌ها را در اقتصاد کشور کاهش دهد.

  شریعتی عنوان کرد: اگر کشور به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کند و براساس تعالیم اسلامی همچون صرفه جویی و پرهیز از اسراف جهت پیدا کند اینگونه توطئه‌ها بی‌اثر می‌شود.

  وی تصریح کرد: در این توطئه متأسفانه سعودی‌ها دنباله‌رو و همسو با سیاست‌های آمریکا در حال حرکت هستند و این کار‌ها نشأت گرفته از تفکرات آمریکا است.

  نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: آمریکا با تحریک عربستان و کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی منافع استکباری خود را دنبال می‌کند و به دنبال ضربه زدن به اقتدار جمهوری اسلامی است.

  وی اظهار داشت: البته یکی از اهدافی که دشمن از این کاهش قیمت نفت دنبال می‌کند اثرگزاری بر نتایج مذاکرات هسته‌ای است که با تدابیری که اندیشیده شده چیزی عایدشان نمی‌شود


  تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹:۱۸ | سه شنبه, ۱۶ / دی / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.