Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رئیس اداره تبلیغات بهبهان:

  در مسئله فلسطین بعضی ها گویا کرولال هستند

  عصر بهبهان : افکارواندیشه مدعیان حقوق بشرهمانند طبلی توخالی است و تنها درحرف ازحقوق بشردفاع می‌کنند اما درمساله فلسطین گویا کرولال هستند و ظلم و بیداد حکام جورمنطقه را نمی‌شنوند.


  حجت‌الاسلام حمید برازش، رئیس اداره تبلیغات بهبهان امروز در گفت‌وگو با عصر بهبهان اظهار کرد: افکارواندیشه مدعیان حقوق بشرهمانند طبلی توخالی است و تنها درحرف ازحقوق بشردفاع می‌کنند اما درمساله فلسطین گویا کرولال هستند و ظلم و بیداد حکام جورمنطقه را نمی‌شنوند.
  وی با اشاره به حملات وبمباران غزه توسط رژیم اشغالگرقدس افزود: امروزصحنه بین الملل شاهدکشتاروحشیانه و قتل عام زنان وکودکان فلسطینی است و مدعیان حقوق بشردرین زمینه هیچ اقدامی نمی کنند.
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت و جایگاه روزجهانی قدس درصحنه سیاسی و اهداف برون مرزی ایران اسلامی تصریح کرد: امروزحضورمردم درروزجهانی قدس،یک تکلیف است، بنابراین لازم است، حضوری فعال داشته باشیم و قدرت نظام دینی و مسلمانان را درسطح بین المللی به صحنه نمایش بگذاریم.
  برازش خاطرنشان کرد: جهان درعصرکنونی بسیاری از بی عدالتی‌ها و حق کشی‌ها را در خود می‌بیند و درعوض بسیاری از دولت‌های قدرتمند و به قول خودشان مدافع حقوق بشربرای حفظ منافع خود هیچ قدمی برای دفع این مظالم بر نمی‌دارد.
  وی افزود: توجه واهتمام جدی در مقابل این ستم در روزجهانی قدس و نیزبه دلیل شرایط حساسی که دربرهه کنونی برمردم مظلوم غزه و فلسطین می‌رود لبیک گفتن به ندای حضرت امام خمینی‌(ره) است
  رئیس اداره تبلیغات بهبهان تصریح کرد: برای پاس داشتن این روز بزرگ که امری ضروری و واجب می بایست از تمام توان خود برای دفاع از این مردم بی دفاع هزینه کنیم.
  وی تاکید کرد: شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت حمایت ازمردم بی گناه و ستمدیده فلسطین، مغایراعتقادات و ارزش‌های اسلامی هرمسلمانی است.
  برازش خاطرنشان کرد: گرامی داشتن روزقدس،پیروی ازخط امام(ره) و رهبری و همدردی فریاد خواهی مردم مظلومی است، وی گفت: این ظلم به دلیل بی خیالی و بی اهمیتی دولت‌هایی است که نام مسلمانی را یدک می‌کشند و درعمل مغایر این منش عمل می‌کنند.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۲۵:۵۷ | جمعه, ۳ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.