Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام حمعه موقت سردشت زیدون:

  نباید در روز قدس بی تقاوت باشیم هر چه فریاد دارید در این روز می دهیم

  عصر بهبهان : روز قدس روز بیداری جهان اسلام و روز مقاومت و ایستادگی نیروهای حزب الله است و نباید در این روز بی تفاوت باشیم و هر چه فریاد داریم در این روز بر سر استکبار و رژیم صهیونیستی می دهیم.


  حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی پور شفیعی امام جمعه موقت سردشت زیدون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر بهبهان اظهار کرد: روز قدس روز بیداری جهان اسلام و روز مقاومت و ایستادگی نیروهای حزب الله است و نباید در این روز بی تفاوت باشیم و هر چه فریاد داریم در این روز بر سر استکبار و رژیم صهیونیستی می دهیم.
  وی افزود: این ظلم و ستمی که امروز ما در فلسطین شاهد آن هستیم با این حضور میلیونی مردم در صحنه از بین می برد.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون تصریح کرد: زن و مرد، کوچک و بزرگ امروز در صحنه هستند و به کمک ملت مظلوم فلسطین آمده اند و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا سر می دهند تا مظلومیت فلسطین و مردم بی دفاع غزه نمایان شود.
  پورشفیعی اظهار کرد: سکوت مجامع بین المللی در این خصوص نشان می دهد همه کسانی که امروز در سکوت کرده اند خود در این ظلم بزرگ شریک هستند.
  وی تاکید کرد:جهان اسلام امروز بیش از پیش نیاز به وحدت و همبستگی دارد و نیاز است مجامع اسلامی در این بیداری اسلامی شریک باشند و نسبت به این فاجعه بزرگ را عکس العمل نشان دهند.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون خاطرنشان کرد: روز قدس که هدیه الهی و یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی بوده ،برای افشا گری و نمایان شدن صورت واقعی این رژیم بوده است.
  وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکید ایشان برحمایت همه به مردم و کمک به فلسطین افزود: هر چه در توان داریم باید به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین کمک کنیم و حضورمان را در صحنه پر رنگ تر کنیم.
  پورشفیعی ادامه داد:اسکتبار خود می داند که توان مقابله با مقاومت را ندارد و نمی تواند در مقابل این ایستادگی و همبستگی حزب الله و ملت های مسلمان کاری کند.
  وی گفت: امروز روزی است که بار دیگر اسلام به جهان معرفی و ظلمی که به مردم مسلمان در نوار غزه می شود نمایان تر و روشن تر خواهد شد.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون خاطرنشان کرد: روز قدس شاهد متلاشی شدن ستون های ظلم و بیداد در جهان هستیم و باید خدا را شاکر باشیم که می توان در این روز چهره واقعی رژیم صهیونیستی را به جهان معرفی کنیم.
  پورشفیعی افزود: صحنه هایی که امروز ما در روز قدس شاهد آن بودیم صحنه اخلاص و دلهای پاک مردمی است که برای مظلومیت مردم بی دفاع فلسطین می تپد.
  وی متذکر شد: نباید کشور های اسلامی نسبت به این ظلمی که در نوار غزه اتفاق می افتد بی تفاوت باشند چرا که ممکن است روزی همین بلا بر سر آنها نازل شود.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون با اشاره به دشمنی امریکا و رژیم صهیونیستی با جهان اسلام و کشور های اسلامی افزود:
  این بیداری اسلامی در منطقه یک فرصت بسیار مناسب برای جهان اسلام است که باید غنیمت شمرد و از این فرست برای نابودی ظالمان و مستکبرین استفاده کرد.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۳۴:۳۵ | جمعه, ۳ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.