Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سالروز قیام مردمی علیه فتنه گران و اهانت کنندگان به ساحت مقدس امام حسین(ع)

  "سکوت"، "طفره" ،"ابهام"؛واکنش عجیب 9 مدیر خوزستانی در مورد حماسه 9 دی!

  عصر بهبهان : بعضی از مسئولین خوزستانی در پاسخ به این سوال که فلسفه به وجود آمدن حماسه 9 دی چه بود و چرا مردم به صورت خودجوش در برابر فتنه گران ایستادند، واکنش جالبی از خود نشان دادند که در ادامه این مصاحبه ها در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل از رهیاب نیوز در آستانه حماسه 9 دی، سالروز قیام مردمی علیه فتنه گران و اهانت کنندگان به ساحت مقدس امام حسین(ع) قرار داریم. از این رو به سراغ برخی برخی مسئولین استانی رفتیم تا با آن‌ها در باره این حرکت خودجوش و عظیم مردمی صحبت کنیم.

  بعضی از مسئولین خوزستانی در پاسخ به این سوال که فلسفه به وجود آمدن حماسه 9 دی چه بود و چرا مردم به صورت خودجوش در برابر فتنه گران ایستادند، واکنش جالبی از خود نشان دادند که در ادامه این مصاحبه ها در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.

   

  عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان  در گفت وگو باخبرنگار شبکه اطلاع رسانی رهیاب در خصوص حماسه 9 دی گفت:وقتی رهبری نظام حرفی می زند حتما یک ایده و نظر پشت سرش است فکر می کنم 9 دی هم مثل بقیه وقایع تاریخی انقلاب است

  وی ادامه داد:هیچ وقت هیچ چیزی را نباید به گونه ای پر رنگ کنیم که خدای ناکرده حساسیت کسانی برانگیخته شود

  ارزانی فرماندار اهواز گفت:من معتقدم بزرگ کردن برخی حوادث به ضرر انقلاب است معتقد به دسته بندی و خط بندی مردم نیستم.

  فرج الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در واکنش به سوال خبرنگار ما بیان کرد: نظری ندارم.

  ایدنی رئیس علوم پزشکی اهواز به خبرنگار ما گفت :مصاحبه نمی کنم.

  محمد رعایایی سرپرست دانشگاه چمران اظهار داشت:من با رهیاب مصاحبه نمی کنم چون نکته مثبتی از دانشگاه در این چندماه نزده است.

  چنگلوایی مدیرکل کشاورزی استان در پاسخ به خبرنگار ما اظهار داشت::الان فکرم درگیر مسائل کشاورزی است سوالات را بدهید تا فکر کنم و سرفرصت جواب بدهم.

  مسعود صدری مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در پاسخ به خبرنگار رهیاب گفت:من اقتصادی پاسخ می دهم و صحبت سیاسی نمی کنم.

  عماد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری نیز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص نه دی گفت: گفت من دراین رابطه نظری ندارم بنده کار اجرایی می کنم کار سیاسی نمی کنم،این سوالات به درد جامعه نمی خورد.

  بهمنی مدیر عامل حفاری گفت:من ترجیح می دهم وقتی ما بقی هستند  مصاحبه ای انجام ندهم.  تاریخ انتشار: ۲۱:۴۹:۱۰ | یکشنبه, ۷ / دی / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.