Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سرپرست اداره آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:

  لزوم توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات بین مدارس شهر و روستا

  عصر بهبهان : پیشنهاد می کنم مدارس خاص بصورت معین مدارس محروم و حاشیه شهر و روستاها آنها را مورد حمایت خود قراردهند .


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهبهان جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در تاریخ 93/5/29 در سالن اجلاس فرمانداری با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش برگزار شد .

  شکراله ویسی دراین جلسه بعنوان اولین حضورش در شورای آموزش و پرورش در کسوت سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گفت : پیشنهاد می کنم مدارس خاص بصورت معین مدارس محروم و حاشیه شهر و روستاها آنها را مورد حمایت خود قراردهند .

  وی همچنین خواستار توجه به فضای سبز مدارس در کنار تجهیزات خنک کننده و ... شد .

  شکراله ویسی از خیرین مدرسه ساز خواست ، در کنار احداث فضاهای فیزیکی مسائل مربوط به برنامه های آموزش و پرورشی را نیز مورد حمایت خود قراردهند.

  سرپرست آموزش و پرورش در ادامه بر لزوم توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات بین مدارس شهر و روستا تأکید کرد .

  ویسی در پایان سخنانش از فرماندار شهرستان تقاضا کرد دستوردهد بخشداران و دهیاران مدارس روستاها را مورد حمایت قراردهند.

  حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان توجه همه جانبه به مدارس را وظیفه شرعی و اخلاقی و دینی توصیف کرد و از مسئولین خواست با عملکرد خود تصویری زیبا در ذهن دانش آموزان که آینده فردا هستند حک کنند.

  حسین ملک خدایی خطاب به خیرین مدرسه ساز گفت : از خیرین مدرسه ساز تقاضا دارم از این پس در جهت مسائل بهداشتی ، سرانه دانش آموزی ، تجهیزات و غیره نیز حمایت کنند تا از نظر کیفی نیز بتوانیم جایگاه شهرستان را بیشتر ارتقاء دهیم .

  رئیس شورای آموزش و پرورش تبعیض را درهمه ابعاد ناخوشایند و نامیمون دانست و عواقب آن را جبران ناپذیر و گسترده دانست توزیع غیرعادلانه در امکانات و معلم موجب آزردگی خاطر نسل جوان شده آنان را در زمان تحصیل دلسرد و در آینده بی اعتماد نسبت به خادمان خود خواهد کرد .

  فرماندار شهرستان در پایان بر پرداخت 5 % عوارض شهرداریها به امر آموزش و پرورش تأکید و اظهار خوشایندی کرد که بهبهان همیشه از نظر جایگاه علمی بواسطه فرهنگ نخبه پروری و استعداد مردم این خطه پیشرو و برتر بوده که انشاءاله با تغییر نگرش و عملکرد مدیر جدید افق بهتری برای آن قابل تصویر خواهد بود.

  تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷:۵۳ | یکشنبه, ۲ / شهریور / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.