Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه موقت سردشت زیدون:

  یکی از ویژگی های شهید باهنر صعه صدر بود.

  عصر بهبهان : یکی از ویژگی های شهید رجایی که بعنوان الگو باید مد نظر مسئولین ما قرار بگیرد سعه صدر بود که امروز نیاز ضروری برای مسئولین ما است.


  به گزارشعصر بهبهان حجت‌الاسلام سیدمصطفی پورشفیعی امام جمعه موقت سردشت زیدون ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون، اظهار داشت: یکی از ویژگی های شهید رجایی که بعنوان الگو باید مد نظر مسئولین ما قرار بگیرد سعه صدر بود که امروز نیاز ضروری برای مسئولین ما است.

  خطیب جمعه سردشتزیدون افزود: این ویژگی باید برای کارمندان و ادارات و کاسنی که مسئولیت در دست دارند باد بعنوان سر لوحه خود مد نظر قرار بگیرد

  وی با بیان اینکه مسئولین ما باید در برابر انتقاد صبود باشند و سعه صدر داشته باشندخاطرنشان کرد: مسئولین ما نباید در برابر انتقاد، انتقام گیری کنند

  پورشفیعی یادآور شد: یکی دیگر از ویژگی های شهید رجایی مردمی بودن و ساده زیستی آن بزرگوار بود که در بین مردم روحیه انقلابی ایجاد می کرد.

  امام جمعه موقت سردشت زیدون با تأکید بر اینکه مسئولان نباید ثروت اندوزی کنند افزود: این رفتار با قانون و اسلام تناقض دارد و هیچ یک از این رفتار ها در شهید رجایی وجود نداشت.

  پورشفیعی متذکر شد: این پست ها و صندلی ها و مقام ها باید زمینه و راه هدایت و درست برای مسئولین باشد نه راه گمراهی باشد.

  وی با توجه به اقدام استکبار در حمایت از تروریسم گفت: امروز تروریسم به یک واژه و یک شعار تبدیل شده است و در میدان عمل هیچ مبارزه ای در برابر تروریسم وجود ندارد

  امام جمعه موقت سردشت زیدون به رفتارهای دوگانه غرب با تروریسم اشاره داشت و اظهار کرد: آنچه که امروز استکبار مد نظر دارد این است که ترورسیم به عنوان حالت دست قرار گرفتن برای بر هم زدن آرامش منطقه آموزش و اعزام می شوند.

  پورشفیعی ادامه داد: امروز ترورسیم در دست ابر قدرت هایی است که در سوریه و عراق و افغانستان به دنبال ایجاد اختلاف و کشتار و بر هم زدن امنیت داخلی این کشور ها وجود دارد.

  وی متذکرشد: هر کجا فساغد و فتنه باشد ترورسیم هم هست و نظم و امنیت را از کشور های اسلامی می گیرند و فروش سلاح را رونق می دهند.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۵۵:۳۶ | جمعه, ۷ / شهریور / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.