Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رئیس آموزش و پرورش بهبهان:

  خرد جمعی یکی از راه هایی است که می تواند در پیش برد اهداف موثر و مفید باشد

  عصر بهبهان : فرهنگیان بهبهان از استخر و باشگاه و امکانات رفاهی برخوردار نیستند و باید در جامعه فرهنگیان بهبهان ایجاد انگیزه شود.


  به گزارش عصر بهبهان شکر الله ویسی در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان اظهار کرد: تلاش های زیادی در تاریخ قبل در آموزش و پرورش صورت گرفته است که نیاز است این تلاش ها بیشتر و قدم های محکم تری برداشته شود

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه در شهرستان بهبهان باید 41 مدرسه تعمیر و سرویس دهی و 25 مدرسه احداث شود که  انتظار می رود در این موارد خیرین مدرسه یاز همت کنند و به کمک آینده سازان و آموزش پرورش مساعدت کنند.

  رئیس آموزش و پرورش بهبهان افزود: فرهنگیان بهبهان از استخر و باشگاه و امکانات رفاهی برخوردار نیستند و باید در جامعه فرهنگیان بهبهان ایجاد انگیزه شود.

  ویسی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و ارائه برنامه های پیشنهادی امیدواریم در آینده نزدیک استخر فرهنگیان راه اندازی شود.

  وی تصریح کرد: نهاد آموزش و پرورش یه نهاد گسترده ای است که باید دستاورد های زیادی در تمامی عرصه ها داشته باشد و دیگر نها دها باید به کمک آموزش و پروش باید همت کنند و این بار سنگین را به نتیجه برسانند.

  رئیس آموزش و پرورش بهبهان ادامه داد: با توجه به اینکه در شهرستان بهبهان27 هزار دانش آموز وجود دارد مشارکت مردم در راستای آموزش و تعلیم و تعلم کمک بسزایی می تواند به ما کند.

  وی گفت: با توجه به اینکه اننجمن بهبهانی های مقیم تهران در حال فعالیت می باشد این انجمن می تواند کمک خوب و پشتوانه بسیار خوبی برای آموزش و پروشر باشد.

  ویسی یادآور شد: تشکیل کارگروهی که بتوانیم در مسائل آموزش و پروش برنامه ریزی و راه کار های مناسب جهت اجرایی نمودن آنها تشکیل شده است

  وی افزود: خرد جمعی یکی از راه هایی است که می تواند در پیش برد اهداف موثر و مفید باشد.

  رئیس آموزش و پرورش ادامه داد: نباید از نخبگان و کسانی که رتبه های علمی کسب نموده اند غافل بشویم چرا که اینها همه سرمایه های ما هستند.

  تاریخ انتشار: ۲۲:۰۵:۵۹ | دوشنبه, ۲۷ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.