Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیدون خبر داد

  جمع آوری بیش از پنج میلیون ریال به مردم غزه

  عصر بهبهان : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون کمک به مردم مظلوم عزه مردم سردشت زیدون لبیک گفته و مبلغ پنج میلیون ریال تا کنون به مردم غزه کمک جمع آوری شده است.


  علمدار دره‌شوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر بهبهان اظهار داشت:  با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون کمک به مردم مظلوم عزه مردم سردشت زیدون  لبیک گفته و مبلغ پنج میلیون ریال تا کنون به مردم غزه کمک جمع آوری شده است.
  وی افزود: این کمک ها،یک حرکت نوعدوستانه و حیاتی است و کمترین کاری است که می‌توان در قبال مظلومیت مردم مقاوم و مظلوم غزه انجام داد.
  مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیدون بهبهان گفت: کودکان فلسطین در حالی مظلومانه جان خود را از دست می‌دهند که کشورهای بزرگ دنیا و حقوق بشر،تنها ناظر نقض اشکار اصول و قواعد حقوق بین الملل انسانی،توسط صهیونیست هستند.
  این مسئول خاطرنشان کرد: دفاع از مردم غزه تنها مربوط به دفاع  از این منطقه نیست بلکه دفاع از اسلام و قرآن است و باید در برابر این همه ظلم و ستم و جنایات این رژیم جعلی دفاع کرد.
  دره‌شوری ادامه داد: در برابر تمامی جنایاتی که در غزه رخ می دهد لزوم تجهیز همه جانبه ملت فلسطین بویژه حمایت تسلیحاتی  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بیش از گذشته ضروری است.
   
  وی یادآور شد: دفاع گروه های مقاومت و مردم مظلوم فلسیطین برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار مقاومت اسلامی به ثبت رسانده است.
  مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیدون بهبهان متذکر شد: امروز مردم فلسطین ساکن در سرزمین‌های اشغالی با توجه به تجارب تاریخی خود و درس‌آموزی از انقلاب اسلامی ایران تنها راه آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین را مقاومت می‌دانند.
   
  این مسئول در پایان با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری مسئله فلسطین اصلی‌ترین مساله جهان اسلام است تاکید کرد: در مبارزات حق‌طلبانه مردم فلسطین، یقینا پیروز نهایی، ملت فلسطین و شکست و رسوایی برای رژیم غاصب صهیونیستی کودک‌کش و حامیان منطقه‌ای و جهانی آن است..

  تاریخ انتشار: ۰۱:۲۳:۴۹ | سه شنبه, ۲۱ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.