Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • وقتی دست های پشت پرده رو می شود

  دست هایی که پشت پرده و در آستین درآمده اند را می شناسیم

  عصر بهبهان : امروز هم در مقابل دست هایی که پشت پرده هستند و در آستین درآمده اند و روند اعتبارات و کارهای فرهنگی را می گیرند ایستادگی می کنیم و ثابت خواهیم کرد که تا پای جان در راه اسلام و رهبری ثابت قدم هستیم.


  حجت الاسلام و المسلمین حمید برازش در سومین یادواره زنان شهیده منطقه زیدون و شهید شاخص کشوری فوزیه شیر دل که در مدرسه صدیقه کبری(س) شهر سردشت با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگر و مسئولین و بسیجیان با همکاری حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زهرا(س) سردشت زیدون برگزار شد اظهار کرد: واژه شهادت در گفتار بیان نمی شود و این واژه شهادت در فرهنگ ما ریشه پیدا کرده است و زیبایی شهادت در کلام امیر المومنین است که در آخرین لحظات عمر خود رستگاری را در شهادت می بیند.

  وی ادامه داد: زیبایی شهادت در وجود مقدس اباعبد الله الحسین(ع) نمایان است که همان طور که می بینید در جامعه از این نهضت الگو گرفته می شود.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهبهان در ادامه افزود: این سنگری که امروز زنان ما در خانه مشغول تعلیم و تربیت و زحمت و تلاش هستند همان سنگری است دیروز است که در عرصه جنگ با رشادت و دلاوری نشان دادند.

  برازش یادآور شد: این آرمان جبهه و جنگ نسل به نسل به ما رسیده و جا دارد از این آرمان ها محافظت کنیم و به نسل های بعد خود که بخش عظیمی از جمعیت ما را خواهران تشکیل می دهند ارائه نماییم و به یادگار بگذاریم.

  وی ضمن اشاره به ثمره خون شهدا در هشت سال دفاع مقدس افزود: عزیزانی که درخت زیبای انقلاب را با خون خود آبیاری نموده اند امروز ثمره اش را در جوانان و نوجوانان غزه و حزب الله لبنان و در شاخ آفریقا می بینیم.

  وی تصریح کرد: تمامی شهدای ما یک سرمایه بزرگ هستند و امروز سرمایه جاودانه ما باید در اوج عزت احترام و ارج نهاده شود.

  برازش خاطرنشان کرد: اکثریت شهدای ما و کسانی که به جبهه حق علیه باطل رفتند از اقشار ضعیف بودند و وقتی به وصیت نامه های شهدا نگاه می کنیم و جمع بندی می کنیم همه آنها فرهنگ عاشورا و نهضت اباعبد الله را مورد توجه خود قرار داده بودند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی اضافه کرد: بر این نظام سختی ها و ناملایمات زیادی تحمیل شده است و انچه که این نظام را بیمه کرده است همین خون پاک شهدا بوده است.

  وی افزود: دشمن فهمیده است که مردم در انقلاب نقش بسزایی دارند و نقشه های شومی دارد که مردم را از صحنه خارج و با تعابیر و تفکرات خود میخواهد فضای فرهنگی جامعه را در مسیری قرار دهد که از غرب الگو بگیریم و جامعه را به فساد و فهشا بکشاند.

  برازش اضافه کرد: دشمن در پی این است که حجاب و عفاف را از جامعه بگیرد ؛تجربه ای که در این مسیر این انقلاب کسب کرده ایم را از بین ببرد.

  وی ضمن اشاره به حملات رزیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه افزود: جوانانی که امروز در صحنه با سنگ و چوب به دشمنی با رژیم غاصب صهیونیست رفته و در یک قطعه از جهان در برابر این ظلم ایستادگی می کنند و با آنها به مقابله پرداخته اند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امروز هم ندای کمک خواهی مظلوم در خیمه گاه اباعبد الله به گوش می رسد بیان داشت: هر لحظه که مقام معظم رهبری لب تر کند ما لبیک گوی ندای رهبری هستیم و تا اخر ایستاده ایم.

  برازش در ادامه افزود: ما هیچ وقت از مکتب فاطمی دست بر نخواهیم داست و در فضای فرهنگی زندگی خو اثبات خواهیم کرد که در این را ثابت قدم هستیم.

  وی ضمن اشاره به تحولات منطقه افزود: آنچه که امروز دست پروده این استکبار است خداوند متعال با دست یدالهی خود و وجود با برکت و کلام بابصیرت مقام معظم رهبری همه این توطئه ها را خنثی می نماید.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی یادآور شد: ندای دینی و شیعی و ندای اسلام و اذان امروز در کشور های مختلف دنیا مورد توجه قرار گرفته است و دست پروده های غرب در سردرگمی هستند.

  برازش گفت: با تمام تجهیزات و امکاناتی که رژیم غاصب صهیونیستی دارد امروز یک لحظه هم آرامش ندارند و در بدترین شرایط روحی و روانی به سر می برند.

  وی خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم که دشمن در تمامی شبانه روز مشغول فعالیت بر علیه این نظام است و با یک واسطه و وسیله که در فضای خانه و خانوده کشانده رسوخ کرده و بحث ماهواره را در بین جوانان و نوجوانان ما که باعث انحراف شده را پیش کشیده است.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهبهان افزود: ما همیشه پای آرمان های خود که همان آرمان شهید و شهادت است ایستاده ایم و در مسیر حماسه آفرینی خود را ثابت کرده ایم.

  برازش در ادامه ضمن اشاره به ایستادگی ملت در مقابل فتنه ها افزود: امروز هم در مقابل دست هایی که پشت پرده هستند و امروز در آستین درآمده اند و روند اعتبارات و کارهای فرهنگی را می گیرند ایستادگی می کنیم و ثابت خواهیم کرد که تا پای جان در راه اسلام و رهبری ثابت قدم هستیم.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۳۰:۴۵ | سه شنبه, ۲۱ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.