Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 2
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  تنفس مصنوعی دهان به دهان به فتنه گران در فضای مجازی / مردارهای سیاسی با تنفس مصنوعی احیا نمی‌شوند

  عصر بهبهان : در این بین اما بعضی افراد کوشش می‌کنند تا نقشی فعال در زمینه آزادسازی سران فتنه ایفا کنند؛ نقشی که اجرایش یقیناً با نادیده گرفتن حقایقی مسلم و وقایعی غیرقابل فراموش شدن همراه است.


  به گزارش عصر بهبهان ، نشست های بی ثمر و مکرر اصلاح طلبان بهبهان با وجود تبلیغات فراوان در فضای مجازی و نشریات وابسته به خود ، همچنین اخذ مجوزهای پیاپی از مراجع رسمی هیچ گاه نتوانسته شکاف عمیق  این حزب در گروههای وحدت ناپذیر را ترمیم کند.


   اصلاح‌طلبان که سالهاست قافیه رقابت سالم را باخته و از گزینش شیوه‌های ناسالم ابایی ندارند، در تلاش هستند با این شیوه، ضمن ایجاد «انحراف» در خواسته‌های عموم مردم جهت ادامه حصر و یا محاکمه «سران فتنه»، توان عمومی برای مقابله با فتنه۸۸ را کاهش دهند و با ارسال مطالب و تصاویری از مظلوم نمایی حامیان اصلی و عناصر دخیل در فتنه بزرگ و پیچیده گذشته سعی در تطهیر چهره مخدوش آنها نمایند مسئله ای که دیگر برای مردم خسته کننده و بسیارهزینه بر است.


  پس از برگزاری چندین نشست نمایشی این تفکر در شهرستان بهبهان و مدح گویی سران فتنه توسط مسئولین احزاب و شوراهای ناهماهنگی ، این بار برای سر پوشانی شکاف عمیق بین اعضای سنتی و جدید به گروههای فعال در فضای مجازی از جمله واتس آپ متوسل شدند تا بلکه از این طریق بتوانند با همراهی کاربران ، فضایی بر علیه شرایط کنونی حصر ایجاد کنند غافل از اینکه حصر شدگان به وسیله همین مردم و امت ولایت پذیر در حصار عقوبت اعمال نابخرد خود گرفتار آمدند  .


  حامیان فتنه که نمی‌توانند اعمال‌شان مبنی بر رفتار ساختارشکنانه، اغتشاش‌طلبی‌ها، همکاری با رسانه‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، حمایت از خواسته دشمنان در روز قدس، نادیده گرفتن قانون و نظر اکثریت جامعه و اهانت‌های به مقدسات را توجیه کرده و از خود دفاع کنند، با هدف مظلوم‌نمایی می‌کوشند تا با تأکید بر رفع حصر «سران فتنه»، همچون روند همیشگی خویش، جوی احساسی ایجاد کنند و فضای جامعه را به سمت خویش بازگردانند که این حرکت(مطرح نمودن مکرر رفع حصر) را می توان مانند «تنفس دهان به دهان» به فتنه ای دانست که چند سال پیش دچار مرگ مغزی شد، که البته تنفس مصنوعی نیز در مورد مرگ مغزی جایگاهی ندارد!


  از این رو این افراد بدین نیت سوء ، تیری در تاریکی انداخته و با تشکیل گروههایی که اخبار آن بزودی متشر خواهد شد در حال تعمیم این تفکر در جامعه مجازی هستند غافل از اینکه حافظان امنیت و چشم بیدار افسران هوشیار سایبری درحال رصد کردن  تحرکات خلاف موازین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند .


  البته  مردم ولایت پذیر و شیفته انقلاب به خصوص جوانان فرهیخته فعال در فضای مجازی باید هوشیار باشند و از دسیسه های نخ نما شده این افراد مطلع شوند تا باری دیگر این اعمال فتنه انگیز و شیطنت آمیز را پس بزنند. 

  تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲:۵۲ | سه شنبه, ۱۹ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C2

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.