Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه موقت سردشت زیدون

  خدا در همین قلب‌های کوچک کسانی است که در همسایگی شما شب را گرسنه سر بر زمین می‌گذارند.

  عصر بهبهان : امام جمعه موقت سردشت زیدون اشاره به اهمیت زیارت خانه خدا و عتبات عالیات عنوان کرد: خدا در همین قلب‌های کوچک کسانی است که در همسایگی شما شب را گرسنه سر بر زمین می‌گذارند.


  به گزارش عصر بهبهان حجت‌الاسلام مصطفی پورشفیع در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر سردشت زیدون ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در هفته‌نامه شارلی ابدو اظهار کرد: حمایت هفته‌نامه شارلی ابدو به بهانه آزادی بیان و اهانت به پیامبر اکرم(ص) یک کار زشت و با برنامه بوده است.
  وی با بیان اینکه یکی از بهانه‌های کشورهای اروپایی آزادی بیان است، افزود: چرا کسانی که دم از آزادی بیان می‌زنند در مورد هولوکاست نمی‌توانند قلم بزنند و یا مطلبی را بیان کنند.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون تصریح کرد: بهانه آزادی بیان در مورد حقیقت‌های فلسطین و مردم بی‌گناه غزه چرا بیان نمی‌شود. پورشفیع خاطرنشان کرد: این قبیل حرکات از سوی این کشور در قبال سخنرانی‌ها و گفتمان و کاریکاتور بیان می‌کند که کینه‌توزی دشمن تا چه اندازه است.
  وی با اشاره به اینکه می‌خواهند با یک عکس و مجله شخصیت پیامبر را خدشه‌دار کنند، گفت: مسلمانان جهان باید بدانند که اتحاد و همدلی و همبستگی بین جوامع مسلمان باید حفظ شود و هدف دشمن از این کارها اختلاف بین مسلمین است.
  وی همچنین با اشاره به سالروز شهدای کربلای پنج عنوان کرد: خون پاک شهدای انقلاب اسلامی که به این انقلاب و نظام تزریق شده، حیاط دوباره‌ای به این مملکت داده است.
  پورشفیع اضافه کرد: نقش شهدا در پیشبرد انقلاب اسلامی نشان از آن دارد که روحیه خمینی کبیر(ره) هنوز در بین این جوانان زنده است.
  وی ضمن اشاره به محرومیت منطقه و وجود افراد مستمند و فقیر در منطقه افزود: افرادی هستند که محتاج نان شب هستند و با آبرو زندگی می‌کنند و به کسی برای یک لقمه نان رو نمی‌زنند و وظیفه همه ما این است که ضمن شناسایی این افراد، به مدد این قشر ضعیف بپردازیم.
  امام جمعه موقت سردشت زیدون بیان کرد: اسراف و زیاده‌روی در مجالس و محافل و مصرف بی‌رویه در زندگی باید کنترل شود و مراقب باشیم که فردای قیامت باید پاسخگو باشیم.
  وی همچنین با اشاره به اهمیت زیارت خانه خدا و عتبات عالیات عنوان کرد: خدا در همین قلب‌های کوچک کسانی است که در همسایگی شما شب را گرسنه سر بر زمین می‌گذارند.
  پورشفیع در پایان اظهار کرد: داشتن تقوا و معرفت حسینی و کمک به مستمندان را مدنظر بگیرید و توسط موسسه بوی بهار زیدون که یک نهاد رسمی برای کمک به مستمندان و افراد بی‌بضاعت است، به این قشر ضعیف کمک کنیم

  تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴:۱۵ | جمعه, ۲۶ / دی / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.