Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه سردشت زیدون:

  منطق رژیم صهیونیستی منطق زور و ظلم وستم است

  عصر بهبهان : جوامع بین المللی باید در مقابل این گرگ صفتان دادگاهی راه اندازی کند و این جنایات را محکوم و جلوی این جنایات را بگیرد.


  امام جمعه سردشت زیدون گفت: منطق رژیم صهیونیستی منطق زور و ظلم وستم است

  به گزارش عصر بهبهان حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت زیدون اظهار کرد: در روز قدس شاهد خیل عظیم مردم روزه دار و ملت شریف و قهرمان کشورمان در حمایت از ملت مسلمان و بی دفاع فلسطین و غزه بودیم و حمایت خود را از این مردم اعلام کردند.

  وی تصریح کرد: در این روز ملت ایران انزجار خود را نسبت به ظلم و ستمی که به زنان و کودکان شد اعتراض و خواستار شکستن سکوت جوامع بین المللی شدند.

  خطیب جمعه زیدون افزود: هر چند این رژیم سعی کرد که اعضای یکی از مسئولین گروه حماس را به شهادت برساند ولی این امر محقق نشد.

  وی با بیان اینکه این گروه تروریستی با کارهای خود دل هر انسانی را به درد می آورد خاطرنشان کرد: شهادت هزاران کودک و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم بی دفاع غزه در مقابل حملات وحشیانه این رژیم با هم نتوانست از ایستادگی و مقاومت این ملت کم کند.

  قائمی یادآور شد: جوامع بین المللی باید در مقابل این گرگ صفتان دادگاهی راه اندازی کند و این جنایات را محکوم و جلوی این جنایات را بگیرد.

  امام جمعه سردشت زیدون با تأکید بر اینکه سران اتحادیه عرب و تعدادی از کشور های خلیج فارس با سکوت خود به حمایت این رژیم برخواستند افزود: ملت آزاده ایران در مقابل این سکوت هیچ وقت حمایت خود را از مردم غزه دریغ نخواهد کرد.

  قائمی در ادامه ضمن اشاره به روز جهانی شیر مادر افزود: یکی از مواد موثر و مفید برای کودک که در قرآن هم به آن شااره شده است شیر ماد است.

  وی با تاکید بر این که آموزه های دینی ما همیشه باید سر لوحه زندگی ما باشد افزود: از نظر علمی هم دادن شیر مادر به کودک اثبات شده است که بهتر است از شیر خشک و شیر گاو و این موضوع برای مادران باید اهمیت داشته باشد.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸:۲۱ | جمعه, ۱۰ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.