Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • انتقاد امام جمعه بهبهان از عدم حضور مسئولین در جلسه

  ماموریت اهواز برای بعضی ها واجب تر از نماز جمعه و تریبون نماز جمعه است

  عصر بهبهان : به گزارش عصر بهبهان امام جمعه بهبهان ضمن انتقاد از عدم حضور مسئولان در جلسه ستاد نماز جمعه افزود: باید با نگاه قوی ترین به نماز جمعه نگاه کنیم این جایگاه نماز جمعه بسیا بزرگ و معنوی است و حضور مسئولان در نماز جمعه انگیزه معنوی دارد.


  به گزارش عصر بهبهان حجت الاسلام عبدالرضاابوعلی،امام جمعه بهبهان در جلسه شورای اداری بخش زیدون که با حضور اعضای این شورا در مصلی نماز جمعه برگزار شد اظهار داشت: شبکه بندی منتصب به امام جمعه و تریبون نماز جمعه و نگاه کردن به این حضار معنوی و ایمانی مردم را حفظ و مملکت را از دشمن نجات داده است.

  وی ادامه داد: نباید غفلت کنیم و حضور و حمایت کنیم از نماز جمعه و کمک کنیم این نهاد محکمتر و پا برجاتر باشد.

  امام جمعه بهبهان افزود: حضور در صحنه و در بین مردم بودن و پیگیری مشکلات مردم و دل گرم نمودن مردم از کار های بزرگ نماز جمعه و امامت جمعه است.

  ابوعلی تاکید کرد: باید به نماز جمعه اهمیت بدهیم برای هر کاری و مشکل کوچکی به نماز جمعه کم اهمیت نشویم.

  وی ضمن اشاره به اهمیت نماز جمعه و تریبون نماز جمعه و تاثیر آن افزود: بعضی ها برای ماموریت ها آماده هستند ولی برای نماز جمعه و جلسات امام جمعه آمادگی ندارند

  امام جمعه بهبهان خاطرنشان کرد: باید با نگاه قوی ترین به نماز جمعه نگاه کنیم این جایگاه نماز جمعه بسیا بزرگ و معنوی است و حضور مسئولان در نماز جمعه انگیزه معنوی دارد.

  وی یادآور شد: خیر و برکت در نماز جمعه وجود دارد و و با این حرکت معنوی می شود کار های بزرگ انجام داد.

  ابوعلی تصریح کرد: نماز جمعه یک نماز ارزشمند است و گناهان را می بخشد و باید قدر بدانیم این نعمت الهی را که و توفیقی است که نصیب هر کس نمی شود.

  وی گفت: نماز جمعه برکت خون شهدا و امام امت است و تریبون نماز جمعه مردم را به تقوا و مسائل سیاسی و اجتماعی دعوت می کند .

  وی در ادامه ضمن دشمنی استکبار با نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: یک عده اهداف امریکا را در منطقه دنبال می کنند و یک عده ای از روی نا آگاهی تریبون دشمن شده اند.

  امام جمعه بهبهان گفت: نماز جمعه باید تریبون تقوا و بیان گفتمان و راه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و گفتمان رهبری که اساس نظام اسلامی است باشد.

  ابوعلی در ادامه افزود: هر یک از توطئه هایی که در این چندین سال از انقلاب پیش آمده خود برای یک نظام کافی بوده که از ببین ببرد این همه تلاش و خون هایی که ریخته شده است.

  وی ادامه داد: جنگ هشت ساله و فتنه سال 88 مثل دز محکمی این انقلاب را تسخیر ناپذیر کرد وامریکا از این موضوع بشدت ناراحت و عصبی است که نتوانسته در طول این چند سال ضربه ای به این نظام وارد کند.

  امام جمعه بهبهان خاطرنشان کرد: باید پشت سر مقام معظم رهبری و پشتیبان ولایت فقیه باشیم و برای نظام دلسوزی کنیم تا دشمن نا امید شود.

  وی گفت: امام نظامی محکم بر اساس مبنای ولایت و اهداف نظام را شکل دارد و نماز جمعه شبکه متصل از اهداف نظام را شکل گیری کرد.

  تاریخ انتشار: ۰۰:۴۷:۴۹ | یکشنبه, ۵ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.