Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده بسیج زیدون:

  شکی نیست که قدرت معنوی بر قدرت نظامی پیروز می شود

  عصر بهبهان : مقاومت مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه بر پایه معنویت و همت و تلاش و تکیه بر خداوند متعال و اهل بیت تا کنون توانسته روی دیگر رزیم غاصب صهیونیستی را بر همه جهان نمایان کند.


  سید جمال الدین علوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهروزی زیدون امروز در گفت‌وگو با عصر بهبهان اظهار کرد:هیچ شکی نیست که قدرت معنوی جهان اسلام بر قدرت های نظامی و مستکبر در تمامی مراحل پیروز است.

  وی تصریح کرد: مقاومت مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه بر پایه معنویت و همت و تلاش و تکیه بر خداوند متعال و اهل بیت تا کنون توانسته روی دیگر رزیم غاصب صهیونیستی را بر همه جهان نمایان کند.

  فرمانده بسیج شهید بهروزی زیدون ادامه داد: امروز همه مردم با همه سلیقه های مختلف در صحنه حضور دارند و این فقط بر اساس آنچه که امام راحل و بنیانگذار جمهوری اسلامی نهادینه نمودن شکل گرفته است.

  علوی با بیان اینکه امروز حضور در صحنه و مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت های مسلمان است افزود: رژیم صهیونیستی و جهان استکبار خود می دانند که این حضور مردم در روز قدس بر اساس نیت های الهی و معنوی و همچنین مقاومت و ایستادگی مردم مظلوم فلسطین است.

  وی افزود: امروز حماسه روز قدس یک حماسه بزرگ سیاسی در صحنه بین المللی است و جهان از این حماسه و حضور بیدار خواهد شد.

  فرمانده بسیج شهید بهروزی زیدون خاطرنشان کرد: همانگونه که شاهد هستیم روز قدس متعلق به یک قشر خاص یا کوچک و بزرگ نیست بلکه متعلق به همه مردم است و همه ملت ها از این روز حمایت می کنند.

  وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری با کمک همه اقشار و ملت ها به مردم غزه و فلسطین تصریح کرد: شعار امروز مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا چنان نیرویی به مقاومت خواهد داد که دشمنان مستکبر و غاصبان فلسطین از این توان و حضور و نیرو می ترسند.

  علوی در ادامه افزود: امروز همه شاهد این حضور میلیونی مردم که با زبان روزه در این گرما در صحنه و به ندای رهبری و امام خود لبیک هستند و جهان این حضور را به تصویر خواهد کشید و انعکاس خواهد داد.

  وی با اشاره به حملات رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه و کشتار مردم بی گناه افزود: این صحنه ها و این کشتار بیرحمانه استکبار در سکوت مجامع بین المللی منتشر و حق از باطل مشخص خواهد شد.

  فرمانده بسیج مقاومت شهید بهروزی زیدون در پایان افزود: از حضور حماسی مردم در صحنه که باعث قوت و دل گرمی نیرو های مقاومت می شود باید شاکر باشیم و از خداوند متعال برای آزادی فلسطین و کمک به مرذم مظلوم غزه دعا کنیم.

  تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰:۵۶ | جمعه, ۳ / مرداد / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.