Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: 50 میلیارد ریال به‌منظور ساماندهی جاده زیدون اختصاص داده شده است.

  اختصاص 50 میلیارد ریال به ساماندهی جاده سردشت زیدون

  عصر بهبهان : معاون عمرانی استاندار خوزستان در پایان با بیان اینکه 50 میلیارد ریال به‌منظور ساماندهی جاده زیدون اختصاص داده شده است، تاکید کرد: این وضعیت موجود در شهرستان بهبهان باید سروسامان داده شود و جای نگرانی دارد و مطلوب نیست.


  به گزارش عصر بهبهان به نقل ازخبرگزاری فارساز بهبهان، احمد سیاحی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بهبهان که با حضور مسئولان شهرستان و مدیران کل استانداری خوزستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: رسیدگی به موضوعات و مشکلات شهرستان‌ها از اولویت‌های نخست استانداری خوزستان است و بر همین اساس هفته‌ای یکبار اکثر معاونت‌های عمرانی استانداری در شهرستان‌ها برای رفع و بررسی مشکلات حضور دارند.

  وی ادامه داد: بررسی برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت و همچنین ظرفیت‌ها و نقطه نظرات و مشاهده مزایا و معایب کار در راستای زمان‌بندی برای رفع موانع در شهرستان‌ها در این سفرها لحاظ شده است.

  معاون عمرانی استاندار خوزستان ادامه داد: در بررسی مسائل شهرستان‌ها رضایتمندی مردم بالاترین اهمیت را برای ما دارد چرا که رضایت مردم رضایت خدا را به دنبال دارد.

  سیاحی با تاکید بر اینکه مسئولان باید مسائل و مشکلات را خلاصه و طبقه‌بندی شده مطرح کنند و مطالب مهم را در اولویت کارهای خود برای پیگیری قرار دهند ادامه داد: از این فرصت‌هایی که در اختیار ما مسئولان برای خدمت قرار گرفته باید به نحو احسنت استفاده کرد.

  وی با اشاره به اینکه دارالمومنین دین خود را در تمام صحنه‌های انقلاب به‌ویژه جنگ ادا کرده است، با تاکید بر اینکه بهبهان دارای مردمانی مهمان‌نواز و دارای قابلیت‌های مهم منابع طبیعی و کشاورزی و آب و خاک است افزود: با داشتن نیروهای انسانی موفق باید از این چالش‌های پیش‌رو خارج شویم.

  معاون عمرانی استاندار خوزستان همچنین تصریح کرد: وضعیت پاکیزگی شهرستان بهبهان در بازدید به‌عمل آمده قابل قبول نیست و باید محیط این شهر پاکیزه و مناسب و در شان مردمانش باشد.

  سیاحی ادامه داد: با توجه به اینکه مشکلات ساختاری و زیربنایی داریم باید در عمل ثابت کنیم که برخی از امور نیاز به اعتبار ندارد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: افق چشم‌انداز بسیار خوبی برای استان خوزستان ترسیم شده که با اجرای 880 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و در اولویت قرار دادن 550 هزار هکتار از این اراضی می‌توان به این افق رسید.

  سیاحی با بیان اینکه 11 هزار هکتار از اراضی سردشت زیدون در قالب طرح توسعه کشاورزی گنجانده شده است اضافه کرد: با اجرای این طرح، تحول بسیار خوبی در عرصه کشاورزی در منطقه زیدون رخ خواهد داد.

  معاون عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: این قابلیت بسیار خوب استان در عرصه کشاورزی و اجرای طرح توسعه 880 هزار هکتار از اراضی کشاورزی باعث خواهد شد خوزستان در زمینه کشاورزی و اشتغالزایی رتبه نخست را کسب کند.

  وی بیان کرد: با اجرای این طرح میزان محصولات کشاورزی پنج برابر خواهد شد و امید است با تحقق آن، خوزستان شکوفا و توسعه یابد.

  سیاحی در ادامه ضمن اشاره به ساماندهی راه‌ها و جاده‌های استان یادآور شد: بحث ایمنی راه‌ها یک مشکل جدی است که 13 محور اساسی آن اولویت‌بندی و مدنظر قرار گرفته شده تا بتوانیم دستگاه‌های متولی که سهمی در جاده‌های استان دارند را به‌منظور ارتقای ایمنی جاده‌های درون‌شهری و برون‌شهری پای کار حاضر و این مشکل را رفع کنیم.

  معاون عمرانی استاندار خوزستان در پایان با بیان اینکه 50 میلیارد ریال به‌منظور ساماندهی جاده زیدون اختصاص داده شده است، تاکید کرد: این وضعیت موجود در شهرستان بهبهان باید سروسامان داده شود و جای نگرانی دارد و مطلوب نیست.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۴۳:۴۹ | چهارشنبه, ۱۲ / آذر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.