Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اولین هفته نامه فرهنگی خبری فانوس زیدون چاپ شد

  هفته نامه ای که در اولین چاپ خود اولین تاثیر خبری را داشت

  عصر بهبهان : اولین هفته نامه فرهنگی خبری فانوس زیدون که به همت جوانان بسیجی حوزه مقاومت شهید بهروزی سردشت زیدون چاپ و توزیع شد اولین تاثیر خود را در شهر سردشت گذاشت


  به گزارش عصر بهبهان اولین هفته نامه فرهنگی خبری فانوس زیدون که توسط تعدادی از جوانان بسیجی حوزه مقاومت شهید بهروزی زیدون طراحی و توزیع شد اولین تاثیر خود را در راستای ارتقاء سطح فرهنگی و خبری شهر سردشت زیدون گذاشت.

  این هفته نامه که در یک برگ A4به صورت سیاه و سفید چاپ و در نماز جمعه و سطح روستا ها چاپ و توزیع می شود اولین تاثیر خود را در قسمت صرفا جهت اطلاع گذاشت.

  در قسمت صرفا جهت اطلاع این هفته نامه که عکس یک پایه برق در وسط کوچه شهید اندامی شهر سردشت که منتهی به خیابان اصلی می شد درج شد که در پی انتشار این عکس عکس العمل هایی را شاهد بودیم

  در پی انتشار اولین هفته نامه فرهنگی خبری فانوس زیدون و انتشار این عکس مهندس تختی رئیس اداره برق زیدون طی تماسی با مدیر هفته نامه توصیحاتی را ارئه نمود

  رئیس اداره برق زیدون در این زمینه اظهار داشت: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان هستیم و امکان خاموشی در این ماه وجود ندارد و نیاز مند جرثقیل جهت جابجایی این پایه برق می باشد این امر در بعد از ماه مبارک رمضان جهت برداشت این پایه برق که مزاحمت هایی را برای شهروندان ایجاد نموده است محقق خواهد شد.

  این خبر خوش نشان از بصیرت و هوشیاری مسئولین و تلاش جوانان در عرصه فرهنگی و ارائه راهکار های مناسب جهت ارتقاء سطح و برداشتن مشکلات با هم فکری مسئولان و رسانه می باشد.

  مدیر این هفته نامه که با حمایت فرماندهی حوزه مقاومت بسیج زیدون اداره می شود در دومین هفته نامه خود که در روز 20ماه مبارک رمضان در مصلی نماز جمعه توزیع خواهد شد مراتب تقدیر و سپاس خود را از این عکس العمل به موقع رئیس اداره برق زیدون ارائه خواهد داد.
  وبلاگ هفته نامه فانوس زیدون http://fanooszeidoon.blogfa.com/

  تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰:۴۵ | دوشنبه, ۲۳ / تیر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.