Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 1
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه موقت بهبهان :

  کسی که به فکر خرید شناسنامه باشد به مردم توهین میکند / کاندید باید صراحتا از فتنه 88 برائت بجوید / مردم گول کسانی که زیاد آقاآقا میکنند نخورند

  عصر بهبهان : حجت الاسلام طواف اذعان کرد : هم مردم و هم کاندیداها از دو پهلو حرف زدن به شدت پرهیز کنند باید مواضع خود را در مورد فتنه 88 صراحتا اعلام کنند و نظرشان را در مورد فتنه گران و رابطه با آمریکا اعلام کنند چرا که غیر از این باشد به هیچ دردی نخواهد خورد.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین طواف در خطبه اول نمازجمعه بهبهان با انتقاد شدید از کسانی که در جامعه در مورد حاکمیت ولایت فقیه شائبه ایجاد میکنند اظهار کرد : این مسئله یک مغلطه بزرگی است که عده ای در جامعه با استدلال های واهی خود حاکمیت ولایت فقیه را دیکتاتوری می نامند و با طرح نظریات غلط خود سعی در ایجاد شائبه در ذهن مردم دارند .


  وی افزود : حاکمیت ولایت فقیه به هیچ وجه دیکتاتوری نیست بلکه ولایت فقیه حاکمیت قانون اسلام است و بر این اساس است که  ولی فقیه نمی تواند حتی یک کلمه از خود بگوید چرا که همه گفته هایش بر اساس قوانین اسلام است .


  امام جمعه موقت بهبهان در خطبه های دوم با اشاره به برخی رفتارهای غیر اسلامی کاندیداهای انتخابات  تصریح کرد :  همان طور که در خطبه های نماز جمعه گذشته نیز تذکر داده ام این بار نیز به کلیه کاندیداهای حاضر در صحنه انتخابات این شهرستان تذکر می دهم مبادا کسانی با جمع آوری شناسنامه های مردم به انحاء مختلف سعی در اخذ آرای منظور نمایند و با این روش غیر قانونی به دنبال رسیدن به قدرت باشد ، چرا که این عمل خلاف قانون بی احترامی به مردم است و البته مردم این مسائل را به خوبی می فهمند و توجه میکنند.


  حجت الاسلام طواف اذعان کرد : کسانی که قصد دارند با جمع آوری یا خرید شناسنامه به مجلس راه پیدا کند ، هیچ گاه به درد مجلس نمی خورد ، آیا این فرد که از الان بی قانونی میکند شایسته رفتن به مجلس است.


  وی خطاب به کاندیداهای انتخابات تاکید کرد : عده ای در اثنای فرآیند انتخابات با پر کردن وانت از اجناس و وسائل مورد نیاز به درب خانه نیازمندان تلاش دارند نظر مردم را جلب کنند ، سوال این است شمایی که الان به فکر فقرا هستیم تا الان کجا بودید آیا نمی توانستید تا پیش از این به فکر رسیدگی به مردم بودید ، این یک توهین آشکار است .


  خطیب جمعه بهبهان در ادامه با اشاره به اینکه برخی ها می خواهند از طریق کمک به فقرا رای بدست بیاورند یک توهین بزرگ است گفت : شما در خیال خودتان با رفتارهای غیر شرعی که انجام می دهید فکر میکنید مردم این مسائل را نمی فهمند هر چند که معمول کاندیداهای حاضرعزیز و قابل احترام هستند لذا من باب تذکر عرض میکنیم.


  حجت الاسلام طواف  در تذکر مهم دیگری ، صراحت مواضع کاندیداها در خصوص فتنه 88 را حائز اهمیت برشمرد و اذعان کرد : هم مردم و هم کاندیداها از دو پهلو حرف زدن به شدت پرهیز کنند باید مواضع خود را در مورد فتنه 88 صراحتا اعلام کنند و نظرشان را در مورد فتنه گران و رابطه با آمریکا اعلام کنند چرا که غیر از این باشد به هیچ دردی نخواهد خورد.


  وی در پایان خاطر نشان کرد : مردم هویار باشند برخی ها زیاد آقا آقا میکنند ، زیاد از ولایت فقیه دم میزنند ، اما نباید گول اینها را خورد ، اگر کسی مکرر بگوید حضرت آقا چنان گفت ، مقام معظم رهبری چنین فرمود و ما نیز چنین میکنیم توجه داشته باشیم که این گفته ها لقلقه زبان است چرا که باید در عمل نشان بدهند که التزام به ولی فقیه دارند این مهم است .      

         

  تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸:۱۸ | جمعه, ۲۵ / دی / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C1

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.