Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در سردشت زیدون گفت:

  باید مردم را همراه کنیم تا هیچ قدرتی نتواند به این مملکت ضربه بزند

  عصر بهبهان : هر وقت مردم از صحنه بیرون بروند همین اتفاق می افتد ما نباید غفلت کنیم چرا که دشمن از فرصت استفاده می کند و از فضای خالی استفاده می کند و از از جایی وارد می شود که ما از آن غافل کرده ایم


  به گزارش عصر بهبهان، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در مراسم افتتاح حوزه مقاومت امام علی(ع) دهستان لنگیرات سردشت زیدون ، بهبهان که با حضور جمعی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مسئولان برگزار شداظهار کرد:رمز موفقیت امام باور کردن مردم بود و نقش مردم در حرکت امام قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بسیار تاثیر گذار بود.

  وی ادامه داد: خیلی ها توصیه می کردند که برای نابود کردن رژیم ستم شاهی ما باید مسلح شویم و از بیگانگان کمک بگیریم و امام راحل به همه آنها جواب رد داد و فرمودند که توکل بر خداوند متعال، تکیه بر باورهای دینی و اعتقاد به کمک مردم این انقلاب را به پیروزی می رساند.

  شاهوارپور خاطرنشان کرد: ما در دوران جنگ به سختگی جنگ را اداره می کردیم و این در حالی بود که کشور در تحریم و در محاصره بود و دشمن هم بسیار فشار را مضاعف کرده بود.

  وی یادآور شد: یکی از کار های مهم و بسیار تاثیر گذار در جنگ کمک های مردم به جنگ و جبهه بود که امام بر آن تاکید داشت که مردم را در جنگ مشارکت دهید و مردم هم کمک می کردند.

  وی گفت: مردم را باید همراه  کنیم تا هیچ قدرتی نتواند به این مملکت ضربه بزند.

  فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستانافزود: امام مردم را روشن کرد و بصیرت داد و مردم هم به میدان آمدند و وارد صحنه شدند و انقلاب پیروز شد.

  شاهوار پور تاکید کرد: هر وقت مردم از صحنه بیرون برود همین اتفاق می افتد ما نباید غفلت کنیم چرا که دشمن از فرصت استفاده می کند و از فضای خالی استفاده می کند و  از جایی وارد می شود که ما از آن غافل شده ایم.

  وی تصریح کرد: امروز ذلتی که بعضی از کشور ها دامن گیر آنها هستند به دلیل عدم حضور و نفاق و تفرقه و به دلیل اینکه حرف امام و ولایت خود را گوش نمی دهند است و ملت ما با علت باورهای دینی خود و وجود امام راحل تا کنون پیروز بوده است.

  فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستانادامه داد: حضور شما مردم در صحنه مایه عزت نظام است، تک تک شما نقش بسیار موثر ی در این نظام داریدو هرگز نگویید که دیگران هستند.

  وی خاطرنشان کرد: در روز راهپیمایی تک تک شما می شود یک ملت، امروز که همه شما با تمام وجود توانستید حضور بسیج را در صحنه احساس کنید این مایه خوشبختی و خوشحالی و سرفرازی شما است .

  شاهوار پور افزود: نقش شما مردم در استقلال جمهوری اسلامی ودفاع از مرز ها و امنیت باعث شده که دشمنان ما در مرز ها و در خلیج فارس و با تمام امکانات در دریا جرات نکند به ساحل ما نزدیک شود چون احساس می کند نیروی نهفته ای وجود دارد بنام مردم ،بنام بسیج ، بنام قدرت ولایی که هر دشمنی و هر ابرقدرت را شکست می دهد.

   

  وی گفت: قدرتی که برخواسته از درون مردم و نگاهی که به دین و اسلام مذهب و ولایت داریمرا باید حفظ کنیم.

  فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستانضمن اشاره به عواطف مردم گفت: من از احساسات پاک که آغشته به معنویت و باورهای دینی است تشکر می کنم

  وی در پایان ادامه داد: از همه کسانی که در راه اندازی این حوزه تلاش کردند تقدیر و تشکر می کنم و حضور همه مردم در این حوزه بسیار موثر و تاثیر گذار است و برای ادامه کار  بسیار مهم است.


  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷:۳۷ | دوشنبه, ۲۷ / بهمن / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.