Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • رئیس آموزش و پرورش زیدون خبر داد

  دومين جلسه ستادي پروژه مهر اداره آموزش وپرورش زيدون برگزار شد

  عصر بهبهان : دومين جلسه ستادي پروژه مهر با حضور مسئولين كميته ها برگزار گرديد و مسئولين كميته ها عملكرد مقدماتي خود را به رئيس و دبير پروژه مهر ارائه كردند و در زمينه مسائل مختلف پروژه مهر و مشكلات احتمالي موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند .


  رئیس آموزش و پرورش زیدون در گفتگو با عصر بهبهان اظهار داشت: دومين جلسه ستادي پروژه مهر با حضور مسئولين كميته ها برگزار گرديد و مسئولين كميته ها عملكرد مقدماتي خود را به رئيس و دبير پروژه مهر ارائه كردند و در زمينه مسائل مختلف پروژه مهر و مشكلات احتمالي موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

    وی ادامه داد:  اجراي مطلوب پروژه مهر 92 در آغاز سال تحصيلي گذشته با توجه به ارسال دستور عمل پروژه مهر 93 از سوي وزارت آموزش و پرورش در سال تحصيلي جديد به منظور برنامه ريزي و اجراي مطلوب اين طرح در آغاز سال تحصيلي جديد پاره اي از توصيه هاي اجرايي جهت اطلاع و اقدام اعضاء محترم كميته توجيه و تبليغ شهرستانها و مناطق و نواحي استان ايفاد مي گردد . 

  شهبازی افزود:  جلسه ستاد پروژه مهر93 ویژه بازگشایی مدارس درسال تحصیلی جدید برضرورت بهره گیری ازظرفیت های مادی ومعنوی آموزش وپرورش وسایر دستگاههای مرتبط درخصوص بازگشایی هرچه باشکوهتر مدارس تاکید کرد.

  وی همچنین خواستار ارتباط مستمر با دبیران ستاد های پروژه مهر شد وافزود:ستاد بازگشایی مدارس راهکارهای رفع موانع ومشکلات احتمالی در بازگشایی مدارس را بررسی و مرتفع کند.
  رئیس اموزش و پرورش زیدون در ادامه ضمن اشاره به توجیه و تبیلغ نیرو ها در کمیته های مرتبط افزود: سازمان دهی و ارزیابی و تایید صلاحیت و انتصابات از دیگر وظایف این کمیته ها می باشد
  شهبازی خاطر نشان کرد: هدف اصلی این پروژه در مدارس با توجه به اهمیت موضوع تعلیم و تربیت  تحول در ساختار های فیزیکی و دورنی و معنوی مدارس است.
  وی در پایان از تشکیل 6 کمیته خبر داد و یادآور شد: امید است با هماهنگی های انجام شده امید است سال خوبی را برای دانش آموزان تدارک ببینیم.

  تاریخ انتشار: ۰۷:۰۹:۲۲ | چهارشنبه, ۱۸ / تیر / ۱۳۹۳ پروژه مهر, زیدون, آموزش و پرورش, بازگشایی,
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.