Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • امام جمعه سردشت زیدون:

  شناخت رخنه های فرهنگی و داشتن روحیه یکی از راه های شناخت تهاجم فرهنگی است.

  عصر بهبهان : روحیه و امید و تلاش و شناخت رخنه های فرهنگی و امنیتی از راه های پیشگیرانه تهاجم فرهنگی است.


  به گزارش خبرگزاری عصر بهبهان ، حجت‌الاسلام سیدابراهیم قائمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سردشت ضمن اشاره به دیدار مسئولین نظام با مقام معظم رهبری زیدون اظهار کرد: مسئولین باید در محسابات خود در اعمال و رفتار خود دقت داشته باشند.

  وی تصریح کرد: شیطان از راه خوف وارد نفس انسان می شود و انسان را می ترساند همانگونه که امریکا و اسرائیل از طریق تهدید و تحریم کشور ها را می ترسانند.

  خطیب جمعه زیدون افزود: این نیروی شیطانی است که باید آن را کنترل کرد و مراقب باشیم ما را در محاسبات دچار مشکل نکند.

  وی با بیان اینکه استقلال و تکیه بردرون یکی از راه هایی است که می توان موفق شد خاطرنشان کرد: نباید از تهدیدات دشمن بترسیم و راه جلوگیری از تهیدات اقتصادی همان اقتصاد مقاومتی است که باید بر آن تاکید کرد.

  قائمی یادآور شد: توصیه مقام معظم رهبری هم به مسئولین پیرامون اعتدال این است که افراد مومن را نباید به بهانه افراطی گری و اعتدال از بدنه نظام جدا کرد.

  امام جمعه سردشت زیدون با تأکید بر اینکه این خطر بسیار بزرگی است که ممکن دامن گیر مسئولان شده است افزود: امروز در پیچ تاریخی بسیار بزرگی قرار گرفته ایم و باید قوی باشیم

  قائمی متذکر شد: روحیه و امید و تلاش و شناخت رخنه های فرهنگی و امنیتی از راه هاپیشگیرانه است.

  وی با توجه دیدار سناریو دشمن در نوار غزه و فلسطین اشاره داشت: به هر بهانه ای می خواهند به حزب الله ضربه وارد کنند وکه با وحدت و همدلی باید مراقب این فتنه ها باشیم.

  امام جمعه سردشت زیدون در ادامه ضمن اشاره به روز عفاف و حجاب در هفته آینده اظهار داشت: حجاب و عفاف موجب می شود که انسان حفظ شودو یک نگهبانی است برای خنثی نمودن توطئه دشمن که می خواه از این راه وارد شود.

  قائمی در ادامه به میلاد کریم اهل بیت اشاره نمود وادامه داد: اکرام و انفاق به یتیمان را از این امام رعوف باید یاد بگیریم و به نزدیکان و خویشاوندان خودکمک کنیم.

  وی در پایان ضمن اشاره به نزدیک شدن به لیالی قدر خاطرنشان کرد: باید قبل از شب های قدر خود را مهیا و آماده این شب ها کنیم.

  تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴:۵۹ | جمعه, ۲۰ / تیر / ۱۳۹۳ مسئولین, سردشت زیدون, خطبه ها, تهاجم فرهنگی, , امام جمعه
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.