Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • انتقاد شدید امام جمعه بهبهان از وضعیت خدمات شهری

  شورای شهر در مواقع سیل به فکر قایق باشد

  عصر بهبهان : شورای شهر در موقع سیل باید چند تا قایق برای مردم تهیه کند تا مردم راهتر بتوانند در این سیلابی که در شهر رخ می دهد تردد کنند.


  به گزارشبهبهان نیوز ،حجت‌الاسلام عبدالرضا ابوعلی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بهبهان که با حضور مسئولان شهرستان و مدیران کل استانداری خوزستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: بسیج سرمایه بزرگ ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  وی ادامه داد: این نظام به برکت بنیانگذار جمهوری اسلام امام راحل و هم اکنون توسط مقام معظم رهبری با مدیریت بسیجی و جهادی با اتکا به علم و دانش و پیشرفت اداره می شود.

  امام جمعه بهبهان ادامه داد:شهرستان بهبهان بسیار بزرگ و عظمت و دارای کمالات و دارالمومنین و مردمانی مومن و انقلابی است.

  وی خاطرنشان کرد: مردم بهبهان همیشه در تمامی صحنه های انقلاب حاضر بودند و جایگاه امام زاده گان و اهل بیت است.

  ابوعلی ادامه داد: شهر بهبهان دارای علم و عالم و علما برای همه شناخته شده است

  امام جمعه بهبهان ادامه داد: امروز شهرستان بهبهان با جایگاه معنوی و فرهنگی با پیشینه دینی و اسلامی و انقلابی و جایگاه بزرگ اقتصادی و کشاورزی در آن خدمات بزرگی صورت گرفته شده است.

  وی با تاکید بر اینکه شهرستان بهبهان دارای مشکلات زیادی است افزود: بحاصل این دید و بازدید های مسئولان در شهرستان گره گشایی مشکلات است

  ابوعلی تصریح کرد: خیابان های بهبهان بسیار بد و از لحاظ طول و عرض و ترافیک و ساخت و ساز و آسفالت خیابان ها در شان مردم دار المومنین نیست

  وی ادامه داد:اصل مشکلات و نداشتن یک خیابان درست و زیر ساخت شهری وجود داردو این زیبنده شهر بهبهان نیست.

  امام جمعه بهبهان گفت:شهرستان بهبهان نیاز به اعتبار ویژه دارد و نگاه میدرانی که عدالت و انصاف را رعایت کنند.

  ابوعلی ضمن اشاره به عقب ماندگی شهرستان بهبهان و اتفاقاتی که در طول سالهای گذشته پیش افتاده ا اضافه کرد: هر کدام از اتفاقاتی که در شهرستان بهبهان در گذشته رخ داده تاثیر خود را در عقب ماندگی شهرستان گذاشته است.

  وی در ادامه اظهار داشت: چهره فرسوده در بافت قریمی و در بافت جدید عدم وجود امکانات در این متاسفانه به چشم می خورد و نیاز به نگاه ویژه مسئولین دارد.

  امام جمعه بهبهان اظهار داشت: شورای شهر در موقع سیل باید چند تا قایق برای مردم تهیه کند تا مردم راهتر بتوانند در این سیلابی که در شهر رخ می دهد تردد کنند.

  وی در ادامه ضمن اشاره به گلایه مردم در مورد خدمت رسانی و فازلاب شهری یادآور شد: کارهای بسیار خوبی در مورد فاضلاب در شهر انجام شده است ولی هیچ کوچه و خیابانی در شهر بهبهان با اجرای این طرح سالم نماینده است.

  ابوعلی تاکید کرد: حقوق کارکنان و معوقات کارگران شهرداری باعث گرفتاری آنها شده است و نیاز است این موضوع بررسی و حل شود.

   

  تاریخ انتشار: ۱۸:۱۳:۵۹ | چهارشنبه, ۱۲ / آذر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.