Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در جلسه شورای اداری 28 آبانماه

  ملک خدایی : به توسعه و تحول چشمگیر در شهرستان امید دارم

  عصر بهبهان : عصر بهبهان: فرماندار شهرستان نسبت به تحولات عمرانی و توسعه چشمگیر شهرستان در چند ماه اخیر اظهار امیدواری کرد


  به گزارش عصر بهبهان  در جلسه شورای اداری مورخه 28/8/93 حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان نسبت به تحولات عمرانی و توسعه چشمگیر شهرستان در چند ماه اخیر اظهار امیدواری کرد.

  در این جلسه که مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان حضور داشتند حسین ملک خدایی ضمن تسلیت شهادت حضرت امام سجاد (ع) و تبریک فرارسیدن هفته بسیج از مدیران شهرستان خواست در برنامه های هفته بسیج حضور فعال داشته باشند.

  فرماندار در ابتدای جلسه از همه دست اندرکاران مراسم عزاداری محرم در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و گفت : ثبت ملی میراث معنوی سه سنگ و انعکاس آن در سطح ملی بسیار تاثیر گذار بود و از صدا و سیمای مرکز خوزستان و روابط عمومی فرمانداری که در انعکاس عزاداری از چندین شبکه تلویزیونی تقدیر و تشکر کرد.

  وی همچنین از مسئولین اجرایی ، فرهنگی ، نظامی و امنیتی که در ایام سوگواری محرم نقش اساسی و کلیدی داشتند تجلیل کرد.

  ملک خدایی از شورای شهر به ویژه جناب آقای اسمی زاده ریاست محترم شورای شهر و سایر اعضا محترم که تا کنون همه تصمیمات شهردار را در صحن شورا مطرح و مصوب کرده اند تقدیر و تشکر کرد.و از اینکه آنان دغدغه قانونی دارند و برای توسعه شهرستان گام بر می دارند تجلیل کرد و گفت : تاکنون تصمیمات شورای شهر برای 5 سال آینده شهرداری که بخواهد کار کندکفایت میکند

   حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان در ادامه برخی از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر را عنوان کرد از جمله :

  -       دکل دیجیتال صدا و سیما که بودجه آن تامین شده و ظرف یکی دو ماه آینده کشیده می شود.

  -        فیبر نوری به امامزاده حیدر(ع) و یکی دیگر از امامزادگان شهرستان جهت پخش مستقیم مراسم کشیده خواهد شد.

  -       بیمارستان ولی عصر (عج)اعتبار تامین شده پیمانکار به مناقصه رفته و به زودی شروع به تجهیز کارگاه کرده و کار را شروع می کند و 1 میلیارد اعتبار دارد.

  -       هتل موسوس پور یکماه است که با اصرار و نشست شروع به کار کرده اند و تا عید امسال یک فاز از این طرح به بهره برداری خواهد رسید

  -       با پیگیری ها و جلساتی که داشتیم مشکل سینما حل شده  و صدور پروانه سینما را خواهیم داشت و انشاالله شاهد ساخت سینما خواهیم بود

  -       بیدبلند2 خبرش را نماینده محترم منتشر کرده اند که ایشان بسیار تلاش نموده که این مهم صورت گیرد و ما هم از تلاش های ایشان قدردانی می کنیم ،کنسرسیومی متشکل از 12 شرکت پتروشیمی و چند بانک اغتبار 2/9 میلیارد دلار را تامین کرده اند و در حال حاضر در حال انتقال اعتبار نامه است که فقط بیدبلند 2 قریب به 6000 هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.

  -       نیروگاه سیکل ترکیبی که دو روز پیش معاون وزیر نیرو دکتر حائری مدیر عامل توانیر به بهبهان آمدند که آن هم تامین اعتبار شده که 20 میلیارد تومان توانیر برق را پیش خرید کرده و قرار است که 1000 میلیارد تومان هم اعتبار طرح است که جناب آقای شریعتی تلاش کرده اند و زحمت آن را کشیده اند و در ضمن 500  نفر اشتغال دارد که بناست پس از نصب دستگاه ها اول خرداد ماه سال آینده برق وارد مدار شود.

  -       جاده سیمان ، شورا مصوب کرده شهردار شروع به کار کرد و جناب آقای شریعتی پیگیری کرده اند و 2 میلیارد از محل ماده 180 اعتبار گذاشته اند و مابقی هم از محل آبیاری مارون ،کارخانه سیمان و نفت تامین میکنیم تا انشاالله 9 کیلومتر کامل انجام شود.

  -       در مورد تدوین سند توسعه از دانشگاه ها می خواهم سند توسعه فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و... را تدوین کنیم.

  -       فرودگاه ، اگر پالایشگاه بید بلند 2 و نیروگاه سیکل ترکیبی راه اندازی شود قابل توجیه اقتصادی خواهد بود و استاندار محترم قول داده اند که پس از فرودگاه مسجد سلیمان انجام شود.

  -       طرح تعریض خیابان آیت الله وحید بهبهانی فاز یک حداقل 30 میلیارد تومان به شهرداری کمک خواهد کرد.

  -       طرح جمع آوری زباله ها ، شهرداری آن را به پیمانکار واگذار کرده که علاوه بر هزینه های زیاد کسب در آمد هم برای شهرداری دارد.

  -       بحث روان آب های سطح شهر (آب خروار) تصمیم به ساماندهی آن داریم که علاوه بر مشکل زیست محیطی و آلودگی و زیبا سازی شهر حداقل 70 میلیارد تومان به شهرداری کمک خواهد شد و در حال حاضر در حال بررسی و نوشتن طرح مطالعاتی هستیم.

   در پایان ملک خدایی اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک شاهد تحولات عظیمی در راستای تدسعه شهرستان باشیم.

  تاریخ انتشار: ۱۷:۵۲:۵۴ | دوشنبه, ۳ / آذر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.