Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 2.5/5 ستار ها) تمامی آرا: 2
 • اولین اقدام اساسی مهندس پیدایش ، شهردار جدید بهبهان؛ آسفالت کلیه خیابانهای شهر بزودی کلیدی خواهد خورد

  عصر بهبهان : مهندس پیدایش ، شهردار جدید بهبهان گفت: در ابتدا شورا با طرح مخالفت کرد ولی طی تلاشهای فراوانی که صورت گرفت بالاخره شورا متقاعد شد با طرح خرید یک میلیاردی قیر جهت آسفالت خیابانها موافقت کند
  نصرالله پیدایش ، شهردار جدید بهبهان در گفتگو با خبرنگار عصر بهبهان ضمن تشکر از ریاست شورا گفت : طی جلسات متعددی که با اعضای شورای شهر گرفته شد و با تلاش فراوانی که برای متقاعد نمودن برخی اعضای شورا صورت گرفت  بالاخره شورا با طرح خرید یک میلیارد تومان  قیر موافقت نمود .

  شهردار بهبهان  یادآور شد : ابتدا این طرح توسط شورا رد شده بود که با دفاع بنده از این طرح بالاخره شورا موافقت خود را اعلام کرد.

  وی دلیل مخالفت اعضای شورا با این طرح را نبود اعتبار خرید قیر عنوان کرد و گفت : پس از اصرار بنده و توضیحاتی  که در خصوص نحوه بازپرداخت اعتبار یک میلیاردی خرید قیر ارائه شد شورا از مخالفت کوتاه آمد.

  یپدایش افزود: در ابتدا برخی از اعضای شورا مخالفت جدی با این طرح داشتند و جالب اینکه بعد از تصویب نهایی تصمیم گرفتند کار را به نام خودشان تمام کنند!!

  وی همچنین گفت : نظر بنده خرید قیربا استاندارد بالا از اصفهان بود که متاسفانه برخی اعضای شورا بعد مسافت و قیمت تمام شده را بهانه قرار دادند و نیز خاطر نشان کرد: باید توجه داشت که ماندگاری و کیفیت آسفالت مهمترین المان در مرغوبیت هر جاده ای است.

  وی در پایان ابراز امیدواری کرد : با حمایت مسئولین شهرستان این طرح تا سه هفته دیگر به مرحله اجرا گذاشته شود و افزود :این تازه ابتدای راه است و بزودی خبرهای به مراتب خوشحال کننده تری در خصوص پیشرفت شهر بهبهان خواهید شنید .

  تاریخ انتشار: ۰۰:۰۰:۵۵ | چهارشنبه, ۲ / مهر / ۱۳۹۳
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.